Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1228Victòries · 517Taules · 174Derrotes · 537Estàndard · 944Ràpid · 284Blanques · 612Negres · 616
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1228 | 517 42,1% | 174 14,2% | 537 43,7% |
| Total · blanques | 612 | 264 43,1% | 93 15,2% | 255 41,7% |
| Total · negres | 616 | 253 41,1% | 81 13,2% | 282 45,8% |
| Estàndard | 944 | 403 42,7% | 159 16,8% | 382 40,5% |
| Estàndard · blanques | 471 | 206 43,7% | 84 17,8% | 181 38,4% |
| Estàndard · negres | 473 | 197 41,7% | 75 15,9% | 201 42,5% |
| Ràpid | 284 | 114 40,1% | 15 5,3% | 155 54,6% |
| Ràpid · blanques | 141 | 58 41,1% | 9 6,4% | 74 52,5% |
| Ràpid · negres | 143 | 56 39,2% | 6 4,2% | 81 56,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1219Victòries · 515Taules · 174Derrotes · 530Estàndard · 944Ràpid · 275Blanques · 607Negres · 612
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1219 | 515 42,3% | 174 14,3% | 530 43,5% |
| Total · blanques | 607 | 264 43,5% | 93 15,3% | 250 41,2% |
| Total · negres | 612 | 251 41,0% | 81 13,2% | 280 45,8% |
| Estàndard | 944 | 403 42,7% | 159 16,8% | 382 40,5% |
| Estàndard · blanques | 471 | 206 43,7% | 84 17,8% | 181 38,4% |
| Estàndard · negres | 473 | 197 41,7% | 75 15,9% | 201 42,5% |
| Ràpid | 275 | 112 40,7% | 15 5,5% | 148 53,8% |
| Ràpid · blanques | 136 | 58 42,7% | 9 6,6% | 69 50,7% |
| Ràpid · negres | 139 | 54 38,9% | 6 4,3% | 79 56,8% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 1219Victòries · 515Taules · 174Derrotes · 530Estàndard · 944Ràpid · 275Blanques · 607Negres · 612
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1219 | 515 42,3% | 174 14,3% | 530 43,5% |
| Total · blanques | 607 | 264 43,5% | 93 15,3% | 250 41,2% |
| Total · negres | 612 | 251 41,0% | 81 13,2% | 280 45,8% |
| Estàndard | 944 | 403 42,7% | 159 16,8% | 382 40,5% |
| Estàndard · blanques | 471 | 206 43,7% | 84 17,8% | 181 38,4% |
| Estàndard · negres | 473 | 197 41,7% | 75 15,9% | 201 42,5% |
| Ràpid | 275 | 112 40,7% | 15 5,5% | 148 53,8% |
| Ràpid · blanques | 136 | 58 42,7% | 9 6,6% | 69 50,7% |
| Ràpid · negres | 139 | 54 38,9% | 6 4,3% | 79 56,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1201Victòries · 508Taules · 171Derrotes · 522Estàndard · 938Ràpid · 263Blanques · 598Negres · 603
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1201 | 508 42,3% | 171 14,2% | 522 43,5% |
| Total · blanques | 598 | 259 43,3% | 91 15,2% | 248 41,5% |
| Total · negres | 603 | 249 41,3% | 80 13,3% | 274 45,4% |
| Estàndard | 938 | 401 42,8% | 158 16,8% | 379 40,4% |
| Estàndard · blanques | 468 | 204 43,6% | 83 17,7% | 181 38,7% |
| Estàndard · negres | 470 | 197 41,9% | 75 16,0% | 198 42,1% |
| Ràpid | 263 | 107 40,7% | 13 4,9% | 143 54,4% |
| Ràpid · blanques | 130 | 55 42,3% | 8 6,2% | 67 51,5% |
| Ràpid · negres | 133 | 52 39,1% | 5 3,8% | 76 57,1% |
