Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1438Victòries · 730Taules · 319Derrotes · 389Estàndard · 784Ràpid · 654Blanques · 733Negres · 705
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1438 | 730 50,8% | 319 22,2% | 389 27,1% |
| Total · blanques | 733 | 399 54,4% | 163 22,2% | 171 23,3% |
| Total · negres | 705 | 331 47,0% | 156 22,1% | 218 30,9% |
| Estàndard | 784 | 340 43,4% | 234 29,9% | 210 26,8% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 119 29,8% | 90 22,5% |
| Estàndard · negres | 384 | 149 38,8% | 115 30,0% | 120 31,3% |
| Ràpid | 654 | 390 59,6% | 85 13,0% | 179 27,4% |
| Ràpid · blanques | 333 | 208 62,5% | 44 13,2% | 81 24,3% |
| Ràpid · negres | 321 | 182 56,7% | 41 12,8% | 98 30,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1438Victòries · 730Taules · 319Derrotes · 389Estàndard · 784Ràpid · 654Blanques · 733Negres · 705
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1438 | 730 50,8% | 319 22,2% | 389 27,1% |
| Total · blanques | 733 | 399 54,4% | 163 22,2% | 171 23,3% |
| Total · negres | 705 | 331 47,0% | 156 22,1% | 218 30,9% |
| Estàndard | 784 | 340 43,4% | 234 29,9% | 210 26,8% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 119 29,8% | 90 22,5% |
| Estàndard · negres | 384 | 149 38,8% | 115 30,0% | 120 31,3% |
| Ràpid | 654 | 390 59,6% | 85 13,0% | 179 27,4% |
| Ràpid · blanques | 333 | 208 62,5% | 44 13,2% | 81 24,3% |
| Ràpid · negres | 321 | 182 56,7% | 41 12,8% | 98 30,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1430Victòries · 723Taules · 319Derrotes · 388Estàndard · 784Ràpid · 646Blanques · 728Negres · 702
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1430 | 723 50,6% | 319 22,3% | 388 27,1% |
| Total · blanques | 728 | 394 54,1% | 163 22,4% | 171 23,5% |
| Total · negres | 702 | 329 46,9% | 156 22,2% | 217 30,9% |
| Estàndard | 784 | 340 43,4% | 234 29,9% | 210 26,8% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 119 29,8% | 90 22,5% |
| Estàndard · negres | 384 | 149 38,8% | 115 30,0% | 120 31,3% |
| Ràpid | 646 | 383 59,3% | 85 13,2% | 178 27,6% |
| Ràpid · blanques | 328 | 203 61,9% | 44 13,4% | 81 24,7% |
| Ràpid · negres | 318 | 180 56,6% | 41 12,9% | 97 30,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1421Victòries · 718Taules · 317Derrotes · 386Estàndard · 784Ràpid · 637Blanques · 724Negres · 697
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1421 | 718 50,5% | 317 22,3% | 386 27,2% |
| Total · blanques | 724 | 391 54,0% | 163 22,5% | 170 23,5% |
| Total · negres | 697 | 327 46,9% | 154 22,1% | 216 31,0% |
| Estàndard | 784 | 340 43,4% | 234 29,9% | 210 26,8% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 119 29,8% | 90 22,5% |
| Estàndard · negres | 384 | 149 38,8% | 115 30,0% | 120 31,3% |
| Ràpid | 637 | 378 59,3% | 83 13,0% | 176 27,6% |
| Ràpid · blanques | 324 | 200 61,7% | 44 13,6% | 80 24,7% |
| Ràpid · negres | 313 | 178 56,9% | 39 12,5% | 96 30,7% |
