Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+35 partides des de 2026-09-01
Partides · 1442Victòries · 515Taules · 460Derrotes · 467Estàndard · 875Ràpid · 567Blanques · 725Negres · 717
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1442 | 515 35,7% | 460 31,9% | 467 32,4% |
| Total · blanques | 725 | 283 39,0% | 220 30,3% | 222 30,6% |
| Total · negres | 717 | 232 32,4% | 240 33,5% | 245 34,2% |
| Estàndard | 875 | 282 32,2% | 369 42,2% | 224 25,6% |
| Estàndard · blanques | 443 | 161 36,3% | 177 40,0% | 105 23,7% |
| Estàndard · negres | 432 | 121 28,0% | 192 44,4% | 119 27,6% |
| Ràpid | 567 | 233 41,1% | 91 16,1% | 243 42,9% |
| Ràpid · blanques | 282 | 122 43,3% | 43 15,3% | 117 41,5% |
| Ràpid · negres | 285 | 111 39,0% | 48 16,8% | 126 44,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1407Victòries · 505Taules · 450Derrotes · 452Estàndard · 865Ràpid · 542Blanques · 707Negres · 700
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1407 | 505 35,9% | 450 32,0% | 452 32,1% |
| Total · blanques | 707 | 276 39,0% | 214 30,3% | 217 30,7% |
| Total · negres | 700 | 229 32,7% | 236 33,7% | 235 33,6% |
| Estàndard | 865 | 280 32,4% | 364 42,1% | 221 25,6% |
| Estàndard · blanques | 438 | 160 36,5% | 174 39,7% | 104 23,7% |
| Estàndard · negres | 427 | 120 28,1% | 190 44,5% | 117 27,4% |
| Ràpid | 542 | 225 41,5% | 86 15,9% | 231 42,6% |
| Ràpid · blanques | 269 | 116 43,1% | 40 14,9% | 113 42,0% |
| Ràpid · negres | 273 | 109 39,9% | 46 16,9% | 118 43,2% |
Captura 2026-08-01
+19 partides des de 2026-07-01
Partides · 1407Victòries · 505Taules · 450Derrotes · 452Estàndard · 865Ràpid · 542Blanques · 707Negres · 700
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1407 | 505 35,9% | 450 32,0% | 452 32,1% |
| Total · blanques | 707 | 276 39,0% | 214 30,3% | 217 30,7% |
| Total · negres | 700 | 229 32,7% | 236 33,7% | 235 33,6% |
| Estàndard | 865 | 280 32,4% | 364 42,1% | 221 25,6% |
| Estàndard · blanques | 438 | 160 36,5% | 174 39,7% | 104 23,7% |
| Estàndard · negres | 427 | 120 28,1% | 190 44,5% | 117 27,4% |
| Ràpid | 542 | 225 41,5% | 86 15,9% | 231 42,6% |
| Ràpid · blanques | 269 | 116 43,1% | 40 14,9% | 113 42,0% |
| Ràpid · negres | 273 | 109 39,9% | 46 16,9% | 118 43,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1388Victòries · 498Taules · 443Derrotes · 447Estàndard · 865Ràpid · 523Blanques · 698Negres · 690
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1388 | 498 35,9% | 443 31,9% | 447 32,2% |
| Total · blanques | 698 | 272 39,0% | 211 30,2% | 215 30,8% |
| Total · negres | 690 | 226 32,8% | 232 33,6% | 232 33,6% |
| Estàndard | 865 | 280 32,4% | 364 42,1% | 221 25,6% |
| Estàndard · blanques | 438 | 160 36,5% | 174 39,7% | 104 23,7% |
| Estàndard · negres | 427 | 120 28,1% | 190 44,5% | 117 27,4% |
| Ràpid | 523 | 218 41,7% | 79 15,1% | 226 43,2% |
| Ràpid · blanques | 260 | 112 43,1% | 37 14,2% | 111 42,7% |
| Ràpid · negres | 263 | 106 40,3% | 42 16,0% | 115 43,7% |
