Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 325Victòries · 144Taules · 74Derrotes · 107Estàndard · 250Ràpid · 75Blanques · 165Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 144 44,3% | 74 22,8% | 107 32,9% |
| Total · blanques | 165 | 68 41,2% | 42 25,5% | 55 33,3% |
| Total · negres | 160 | 76 47,5% | 32 20,0% | 52 32,5% |
| Estàndard | 250 | 98 39,2% | 68 27,2% | 84 33,6% |
| Estàndard · blanques | 127 | 47 37,0% | 37 29,1% | 43 33,9% |
| Estàndard · negres | 123 | 51 41,5% | 31 25,2% | 41 33,3% |
| Ràpid | 75 | 46 61,3% | 6 8,0% | 23 30,7% |
| Ràpid · blanques | 38 | 21 55,3% | 5 13,2% | 12 31,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 25 67,6% | 1 2,7% | 11 29,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 325Victòries · 144Taules · 74Derrotes · 107Estàndard · 250Ràpid · 75Blanques · 165Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 144 44,3% | 74 22,8% | 107 32,9% |
| Total · blanques | 165 | 68 41,2% | 42 25,5% | 55 33,3% |
| Total · negres | 160 | 76 47,5% | 32 20,0% | 52 32,5% |
| Estàndard | 250 | 98 39,2% | 68 27,2% | 84 33,6% |
| Estàndard · blanques | 127 | 47 37,0% | 37 29,1% | 43 33,9% |
| Estàndard · negres | 123 | 51 41,5% | 31 25,2% | 41 33,3% |
| Ràpid | 75 | 46 61,3% | 6 8,0% | 23 30,7% |
| Ràpid · blanques | 38 | 21 55,3% | 5 13,2% | 12 31,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 25 67,6% | 1 2,7% | 11 29,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 316Victòries · 142Taules · 71Derrotes · 103Estàndard · 241Ràpid · 75Blanques · 160Negres · 156
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 316 | 142 44,9% | 71 22,5% | 103 32,6% |
| Total · blanques | 160 | 66 41,3% | 41 25,6% | 53 33,1% |
| Total · negres | 156 | 76 48,7% | 30 19,2% | 50 32,1% |
| Estàndard | 241 | 96 39,8% | 65 27,0% | 80 33,2% |
| Estàndard · blanques | 122 | 45 36,9% | 36 29,5% | 41 33,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 51 42,9% | 29 24,4% | 39 32,8% |
| Ràpid | 75 | 46 61,3% | 6 8,0% | 23 30,7% |
| Ràpid · blanques | 38 | 21 55,3% | 5 13,2% | 12 31,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 25 67,6% | 1 2,7% | 11 29,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 316Victòries · 142Taules · 71Derrotes · 103Estàndard · 241Ràpid · 75Blanques · 160Negres · 156
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 316 | 142 44,9% | 71 22,5% | 103 32,6% |
| Total · blanques | 160 | 66 41,3% | 41 25,6% | 53 33,1% |
| Total · negres | 156 | 76 48,7% | 30 19,2% | 50 32,1% |
| Estàndard | 241 | 96 39,8% | 65 27,0% | 80 33,2% |
| Estàndard · blanques | 122 | 45 36,9% | 36 29,5% | 41 33,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 51 42,9% | 29 24,4% | 39 32,8% |
| Ràpid | 75 | 46 61,3% | 6 8,0% | 23 30,7% |
| Ràpid · blanques | 38 | 21 55,3% | 5 13,2% | 12 31,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 25 67,6% | 1 2,7% | 11 29,7% |
