Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 494Victòries · 236Taules · 91Derrotes · 167Estàndard · 425Ràpid · 69Blanques · 247Negres · 247
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 494 | 236 47,8% | 91 18,4% | 167 33,8% |
| Total · blanques | 247 | 138 55,9% | 41 16,6% | 68 27,5% |
| Total · negres | 247 | 98 39,7% | 50 20,2% | 99 40,1% |
| Estàndard | 425 | 196 46,1% | 86 20,2% | 143 33,7% |
| Estàndard · blanques | 211 | 113 53,6% | 39 18,5% | 59 28,0% |
| Estàndard · negres | 214 | 83 38,8% | 47 22,0% | 84 39,3% |
| Ràpid | 69 | 40 58,0% | 5 7,3% | 24 34,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 25 69,4% | 2 5,6% | 9 25,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 15 45,5% | 3 9,1% | 15 45,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 485Victòries · 230Taules · 90Derrotes · 165Estàndard · 425Ràpid · 60Blanques · 243Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 230 47,4% | 90 18,6% | 165 34,0% |
| Total · blanques | 243 | 134 55,1% | 41 16,9% | 68 28,0% |
| Total · negres | 242 | 96 39,7% | 49 20,3% | 97 40,1% |
| Estàndard | 425 | 196 46,1% | 86 20,2% | 143 33,7% |
| Estàndard · blanques | 211 | 113 53,6% | 39 18,5% | 59 28,0% |
| Estàndard · negres | 214 | 83 38,8% | 47 22,0% | 84 39,3% |
| Ràpid | 60 | 34 56,7% | 4 6,7% | 22 36,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 485Victòries · 230Taules · 90Derrotes · 165Estàndard · 425Ràpid · 60Blanques · 243Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 230 47,4% | 90 18,6% | 165 34,0% |
| Total · blanques | 243 | 134 55,1% | 41 16,9% | 68 28,0% |
| Total · negres | 242 | 96 39,7% | 49 20,3% | 97 40,1% |
| Estàndard | 425 | 196 46,1% | 86 20,2% | 143 33,7% |
| Estàndard · blanques | 211 | 113 53,6% | 39 18,5% | 59 28,0% |
| Estàndard · negres | 214 | 83 38,8% | 47 22,0% | 84 39,3% |
| Ràpid | 60 | 34 56,7% | 4 6,7% | 22 36,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 485Victòries · 230Taules · 90Derrotes · 165Estàndard · 425Ràpid · 60Blanques · 243Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 485 | 230 47,4% | 90 18,6% | 165 34,0% |
| Total · blanques | 243 | 134 55,1% | 41 16,9% | 68 28,0% |
| Total · negres | 242 | 96 39,7% | 49 20,3% | 97 40,1% |
| Estàndard | 425 | 196 46,1% | 86 20,2% | 143 33,7% |
| Estàndard · blanques | 211 | 113 53,6% | 39 18,5% | 59 28,0% |
| Estàndard · negres | 214 | 83 38,8% | 47 22,0% | 84 39,3% |
| Ràpid | 60 | 34 56,7% | 4 6,7% | 22 36,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 21 65,6% | 2 6,3% | 9 28,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
