Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 24Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 9Estàndard · 7Ràpid · 17Blanques · 14Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 9 37,5% | 6 25,0% | 9 37,5% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 4 28,6% | 4 28,6% |
| Total · negres | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 5 29,4% | 4 23,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 3 37,5% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 24Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 9Estàndard · 7Ràpid · 17Blanques · 14Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 9 37,5% | 6 25,0% | 9 37,5% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 4 28,6% | 4 28,6% |
| Total · negres | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 5 29,4% | 4 23,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 3 37,5% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 15Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 6Estàndard · 7Ràpid · 8Blanques · 10Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 4 26,7% | 6 40,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 3 30,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 3 37,5% | 1 12,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 2 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 15Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 6Estàndard · 7Ràpid · 8Blanques · 10Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 4 26,7% | 6 40,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 3 30,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 3 37,5% | 1 12,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 2 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 15Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 6Estàndard · 7Ràpid · 8Blanques · 10Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 4 26,7% | 6 40,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 3 30,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 3 37,5% | 1 12,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 2 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
