Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 83Victòries · 19Taules · 6Derrotes · 58Estàndard · 30Ràpid · 53Blanques · 41Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 19 22,9% | 6 7,2% | 58 69,9% |
| Total · blanques | 41 | 7 17,1% | 5 12,2% | 29 70,7% |
| Total · negres | 42 | 12 28,6% | 1 2,4% | 29 69,1% |
| Estàndard | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 53 | 9 17,0% | 1 1,9% | 43 81,1% |
| Ràpid · blanques | 26 | 4 15,4% | 0 0,0% | 22 84,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 5 18,5% | 1 3,7% | 21 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 74Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 30Ràpid · 44Blanques · 36Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 17 23,0% | 6 8,1% | 51 68,9% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 5 13,9% | 25 69,4% |
| Total · negres | 38 | 11 29,0% | 1 2,6% | 26 68,4% |
| Estàndard | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 44 | 7 15,9% | 1 2,3% | 36 81,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 0 0,0% | 18 85,7% |
| Ràpid · negres | 23 | 4 17,4% | 1 4,4% | 18 78,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 74Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 30Ràpid · 44Blanques · 36Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 17 23,0% | 6 8,1% | 51 68,9% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 5 13,9% | 25 69,4% |
| Total · negres | 38 | 11 29,0% | 1 2,6% | 26 68,4% |
| Estàndard | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 44 | 7 15,9% | 1 2,3% | 36 81,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 0 0,0% | 18 85,7% |
| Ràpid · negres | 23 | 4 17,4% | 1 4,4% | 18 78,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 74Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 51Estàndard · 30Ràpid · 44Blanques · 36Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 17 23,0% | 6 8,1% | 51 68,9% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 5 13,9% | 25 69,4% |
| Total · negres | 38 | 11 29,0% | 1 2,6% | 26 68,4% |
| Estàndard | 30 | 10 33,3% | 5 16,7% | 15 50,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 5 33,3% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 44 | 7 15,9% | 1 2,3% | 36 81,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 0 0,0% | 18 85,7% |
| Ràpid · negres | 23 | 4 17,4% | 1 4,4% | 18 78,3% |
