Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 65Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 31Estàndard · 28Ràpid · 37Blanques · 32Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 26 40,0% | 8 12,3% | 31 47,7% |
| Total · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Total · negres | 33 | 14 42,4% | 5 15,2% | 14 42,4% |
| Estàndard | 28 | 12 42,9% | 6 21,4% | 10 35,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
| Ràpid | 37 | 14 37,8% | 2 5,4% | 21 56,8% |
| Ràpid · blanques | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 56Victòries · 23Taules · 8Derrotes · 25Estàndard · 28Ràpid · 28Blanques · 27Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 23 41,1% | 8 14,3% | 25 44,6% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · negres | 29 | 13 44,8% | 5 17,2% | 11 37,9% |
| Estàndard | 28 | 12 42,9% | 6 21,4% | 10 35,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
| Ràpid | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 56Victòries · 23Taules · 8Derrotes · 25Estàndard · 28Ràpid · 28Blanques · 27Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 23 41,1% | 8 14,3% | 25 44,6% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · negres | 29 | 13 44,8% | 5 17,2% | 11 37,9% |
| Estàndard | 28 | 12 42,9% | 6 21,4% | 10 35,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
| Ràpid | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 56Victòries · 23Taules · 8Derrotes · 25Estàndard · 28Ràpid · 28Blanques · 27Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 23 41,1% | 8 14,3% | 25 44,6% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · negres | 29 | 13 44,8% | 5 17,2% | 11 37,9% |
| Estàndard | 28 | 12 42,9% | 6 21,4% | 10 35,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
| Ràpid | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
