Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 126Victòries · 36Taules · 39Derrotes · 51Estàndard · 91Ràpid · 35Blanques · 61Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 36 28,6% | 39 31,0% | 51 40,5% |
| Total · blanques | 61 | 16 26,2% | 21 34,4% | 24 39,3% |
| Total · negres | 65 | 20 30,8% | 18 27,7% | 27 41,5% |
| Estàndard | 91 | 25 27,5% | 35 38,5% | 31 34,1% |
| Estàndard · blanques | 42 | 10 23,8% | 20 47,6% | 12 28,6% |
| Estàndard · negres | 49 | 15 30,6% | 15 30,6% | 19 38,8% |
| Ràpid | 35 | 11 31,4% | 4 11,4% | 20 57,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 109Victòries · 31Taules · 35Derrotes · 43Estàndard · 82Ràpid · 27Blanques · 53Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 31 28,4% | 35 32,1% | 43 39,5% |
| Total · blanques | 53 | 14 26,4% | 19 35,9% | 20 37,7% |
| Total · negres | 56 | 17 30,4% | 16 28,6% | 23 41,1% |
| Estàndard | 82 | 24 29,3% | 31 37,8% | 27 32,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 10 26,3% | 18 47,4% | 10 26,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 13 29,6% | 17 38,6% |
| Ràpid | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 109Victòries · 31Taules · 35Derrotes · 43Estàndard · 82Ràpid · 27Blanques · 53Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 31 28,4% | 35 32,1% | 43 39,5% |
| Total · blanques | 53 | 14 26,4% | 19 35,9% | 20 37,7% |
| Total · negres | 56 | 17 30,4% | 16 28,6% | 23 41,1% |
| Estàndard | 82 | 24 29,3% | 31 37,8% | 27 32,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 10 26,3% | 18 47,4% | 10 26,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 13 29,6% | 17 38,6% |
| Ràpid | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 109Victòries · 31Taules · 35Derrotes · 43Estàndard · 82Ràpid · 27Blanques · 53Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 31 28,4% | 35 32,1% | 43 39,5% |
| Total · blanques | 53 | 14 26,4% | 19 35,9% | 20 37,7% |
| Total · negres | 56 | 17 30,4% | 16 28,6% | 23 41,1% |
| Estàndard | 82 | 24 29,3% | 31 37,8% | 27 32,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 10 26,3% | 18 47,4% | 10 26,3% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 13 29,6% | 17 38,6% |
| Ràpid | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 3 25,0% | 6 50,0% |
