Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 256Victòries · 93Taules · 36Derrotes · 127Estàndard · 96Ràpid · 160Blanques · 128Negres · 128
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 93 36,3% | 36 14,1% | 127 49,6% |
| Total · blanques | 128 | 46 35,9% | 12 9,4% | 70 54,7% |
| Total · negres | 128 | 47 36,7% | 24 18,8% | 57 44,5% |
| Estàndard | 96 | 33 34,4% | 20 20,8% | 43 44,8% |
| Estàndard · blanques | 49 | 15 30,6% | 8 16,3% | 26 53,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 18 38,3% | 12 25,5% | 17 36,2% |
| Ràpid | 160 | 60 37,5% | 16 10,0% | 84 52,5% |
| Ràpid · blanques | 79 | 31 39,2% | 4 5,1% | 44 55,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 29 35,8% | 12 14,8% | 40 49,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 242Victòries · 88Taules · 35Derrotes · 119Estàndard · 96Ràpid · 146Blanques · 121Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 88 36,4% | 35 14,5% | 119 49,2% |
| Total · blanques | 121 | 43 35,5% | 11 9,1% | 67 55,4% |
| Total · negres | 121 | 45 37,2% | 24 19,8% | 52 43,0% |
| Estàndard | 96 | 33 34,4% | 20 20,8% | 43 44,8% |
| Estàndard · blanques | 49 | 15 30,6% | 8 16,3% | 26 53,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 18 38,3% | 12 25,5% | 17 36,2% |
| Ràpid | 146 | 55 37,7% | 15 10,3% | 76 52,1% |
| Ràpid · blanques | 72 | 28 38,9% | 3 4,2% | 41 56,9% |
| Ràpid · negres | 74 | 27 36,5% | 12 16,2% | 35 47,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 242Victòries · 88Taules · 35Derrotes · 119Estàndard · 96Ràpid · 146Blanques · 121Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 88 36,4% | 35 14,5% | 119 49,2% |
| Total · blanques | 121 | 43 35,5% | 11 9,1% | 67 55,4% |
| Total · negres | 121 | 45 37,2% | 24 19,8% | 52 43,0% |
| Estàndard | 96 | 33 34,4% | 20 20,8% | 43 44,8% |
| Estàndard · blanques | 49 | 15 30,6% | 8 16,3% | 26 53,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 18 38,3% | 12 25,5% | 17 36,2% |
| Ràpid | 146 | 55 37,7% | 15 10,3% | 76 52,1% |
| Ràpid · blanques | 72 | 28 38,9% | 3 4,2% | 41 56,9% |
| Ràpid · negres | 74 | 27 36,5% | 12 16,2% | 35 47,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 242Victòries · 88Taules · 35Derrotes · 119Estàndard · 96Ràpid · 146Blanques · 121Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 88 36,4% | 35 14,5% | 119 49,2% |
| Total · blanques | 121 | 43 35,5% | 11 9,1% | 67 55,4% |
| Total · negres | 121 | 45 37,2% | 24 19,8% | 52 43,0% |
| Estàndard | 96 | 33 34,4% | 20 20,8% | 43 44,8% |
| Estàndard · blanques | 49 | 15 30,6% | 8 16,3% | 26 53,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 18 38,3% | 12 25,5% | 17 36,2% |
| Ràpid | 146 | 55 37,7% | 15 10,3% | 76 52,1% |
| Ràpid · blanques | 72 | 28 38,9% | 3 4,2% | 41 56,9% |
| Ràpid · negres | 74 | 27 36,5% | 12 16,2% | 35 47,3% |
