Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 221Victòries · 86Taules · 37Derrotes · 98Estàndard · 133Ràpid · 88Blanques · 111Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 221 | 86 38,9% | 37 16,7% | 98 44,3% |
| Total · blanques | 111 | 48 43,2% | 16 14,4% | 47 42,3% |
| Total · negres | 110 | 38 34,6% | 21 19,1% | 51 46,4% |
| Estàndard | 133 | 52 39,1% | 33 24,8% | 48 36,1% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 13 20,0% | 26 40,0% |
| Estàndard · negres | 68 | 26 38,2% | 20 29,4% | 22 32,4% |
| Ràpid | 88 | 34 38,6% | 4 4,6% | 50 56,8% |
| Ràpid · blanques | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 12 28,6% | 1 2,4% | 29 69,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 197Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 84Estàndard · 126Ràpid · 71Blanques · 97Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 80 40,6% | 33 16,8% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 97 | 44 45,4% | 13 13,4% | 40 41,2% |
| Total · negres | 100 | 36 36,0% | 20 20,0% | 44 44,0% |
| Estàndard | 126 | 51 40,5% | 30 23,8% | 45 35,7% |
| Estàndard · blanques | 61 | 26 42,6% | 11 18,0% | 24 39,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 25 38,5% | 19 29,2% | 21 32,3% |
| Ràpid | 71 | 29 40,9% | 3 4,2% | 39 54,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 2 5,6% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 84Estàndard · 126Ràpid · 71Blanques · 97Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 80 40,6% | 33 16,8% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 97 | 44 45,4% | 13 13,4% | 40 41,2% |
| Total · negres | 100 | 36 36,0% | 20 20,0% | 44 44,0% |
| Estàndard | 126 | 51 40,5% | 30 23,8% | 45 35,7% |
| Estàndard · blanques | 61 | 26 42,6% | 11 18,0% | 24 39,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 25 38,5% | 19 29,2% | 21 32,3% |
| Ràpid | 71 | 29 40,9% | 3 4,2% | 39 54,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 2 5,6% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 84Estàndard · 126Ràpid · 71Blanques · 97Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 80 40,6% | 33 16,8% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 97 | 44 45,4% | 13 13,4% | 40 41,2% |
| Total · negres | 100 | 36 36,0% | 20 20,0% | 44 44,0% |
| Estàndard | 126 | 51 40,5% | 30 23,8% | 45 35,7% |
| Estàndard · blanques | 61 | 26 42,6% | 11 18,0% | 24 39,3% |
| Estàndard · negres | 65 | 25 38,5% | 19 29,2% | 21 32,3% |
| Ràpid | 71 | 29 40,9% | 3 4,2% | 39 54,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 2 5,6% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 35 | 11 31,4% | 1 2,9% | 23 65,7% |
