Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 268Victòries · 101Taules · 72Derrotes · 95Estàndard · 129Ràpid · 139Blanques · 123Negres · 145
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 101 37,7% | 72 26,9% | 95 35,5% |
| Total · blanques | 123 | 49 39,8% | 30 24,4% | 44 35,8% |
| Total · negres | 145 | 52 35,9% | 42 29,0% | 51 35,2% |
| Estàndard | 129 | 44 34,1% | 52 40,3% | 33 25,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 21 37,5% | 15 26,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 24 32,9% | 31 42,5% | 18 24,7% |
| Ràpid | 139 | 57 41,0% | 20 14,4% | 62 44,6% |
| Ràpid · blanques | 67 | 29 43,3% | 9 13,4% | 29 43,3% |
| Ràpid · negres | 72 | 28 38,9% | 11 15,3% | 33 45,8% |
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 268Victòries · 101Taules · 72Derrotes · 95Estàndard · 129Ràpid · 139Blanques · 123Negres · 145
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 101 37,7% | 72 26,9% | 95 35,5% |
| Total · blanques | 123 | 49 39,8% | 30 24,4% | 44 35,8% |
| Total · negres | 145 | 52 35,9% | 42 29,0% | 51 35,2% |
| Estàndard | 129 | 44 34,1% | 52 40,3% | 33 25,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 21 37,5% | 15 26,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 24 32,9% | 31 42,5% | 18 24,7% |
| Ràpid | 139 | 57 41,0% | 20 14,4% | 62 44,6% |
| Ràpid · blanques | 67 | 29 43,3% | 9 13,4% | 29 43,3% |
| Ràpid · negres | 72 | 28 38,9% | 11 15,3% | 33 45,8% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 253Victòries · 94Taules · 71Derrotes · 88Estàndard · 129Ràpid · 124Blanques · 115Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 253 | 94 37,2% | 71 28,1% | 88 34,8% |
| Total · blanques | 115 | 44 38,3% | 30 26,1% | 41 35,7% |
| Total · negres | 138 | 50 36,2% | 41 29,7% | 47 34,1% |
| Estàndard | 129 | 44 34,1% | 52 40,3% | 33 25,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 21 37,5% | 15 26,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 24 32,9% | 31 42,5% | 18 24,7% |
| Ràpid | 124 | 50 40,3% | 19 15,3% | 55 44,4% |
| Ràpid · blanques | 59 | 24 40,7% | 9 15,3% | 26 44,1% |
| Ràpid · negres | 65 | 26 40,0% | 10 15,4% | 29 44,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 246Victòries · 91Taules · 70Derrotes · 85Estàndard · 129Ràpid · 117Blanques · 112Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 91 37,0% | 70 28,5% | 85 34,6% |
| Total · blanques | 112 | 42 37,5% | 30 26,8% | 40 35,7% |
| Total · negres | 134 | 49 36,6% | 40 29,9% | 45 33,6% |
| Estàndard | 129 | 44 34,1% | 52 40,3% | 33 25,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 21 37,5% | 15 26,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 24 32,9% | 31 42,5% | 18 24,7% |
| Ràpid | 117 | 47 40,2% | 18 15,4% | 52 44,4% |
| Ràpid · blanques | 56 | 22 39,3% | 9 16,1% | 25 44,6% |
| Ràpid · negres | 61 | 25 41,0% | 9 14,8% | 27 44,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 246Victòries · 91Taules · 70Derrotes · 85Estàndard · 129Ràpid · 117Blanques · 112Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 91 37,0% | 70 28,5% | 85 34,6% |
| Total · blanques | 112 | 42 37,5% | 30 26,8% | 40 35,7% |
| Total · negres | 134 | 49 36,6% | 40 29,9% | 45 33,6% |
| Estàndard | 129 | 44 34,1% | 52 40,3% | 33 25,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 21 37,5% | 15 26,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 24 32,9% | 31 42,5% | 18 24,7% |
| Ràpid | 117 | 47 40,2% | 18 15,4% | 52 44,4% |
| Ràpid · blanques | 56 | 22 39,3% | 9 16,1% | 25 44,6% |
| Ràpid · negres | 61 | 25 41,0% | 9 14,8% | 27 44,3% |
