Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 372Victòries · 148Taules · 107Derrotes · 117Estàndard · 282Ràpid · 90Blanques · 191Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 372 | 148 39,8% | 107 28,8% | 117 31,5% |
| Total · blanques | 191 | 81 42,4% | 55 28,8% | 55 28,8% |
| Total · negres | 181 | 67 37,0% | 52 28,7% | 62 34,3% |
| Estàndard | 282 | 109 38,7% | 99 35,1% | 74 26,2% |
| Estàndard · blanques | 144 | 59 41,0% | 49 34,0% | 36 25,0% |
| Estàndard · negres | 138 | 50 36,2% | 50 36,2% | 38 27,5% |
| Ràpid | 90 | 39 43,3% | 8 8,9% | 43 47,8% |
| Ràpid · blanques | 47 | 22 46,8% | 6 12,8% | 19 40,4% |
| Ràpid · negres | 43 | 17 39,5% | 2 4,7% | 24 55,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 362Victòries · 146Taules · 102Derrotes · 114Estàndard · 272Ràpid · 90Blanques · 186Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 362 | 146 40,3% | 102 28,2% | 114 31,5% |
| Total · blanques | 186 | 80 43,0% | 52 28,0% | 54 29,0% |
| Total · negres | 176 | 66 37,5% | 50 28,4% | 60 34,1% |
| Estàndard | 272 | 107 39,3% | 94 34,6% | 71 26,1% |
| Estàndard · blanques | 139 | 58 41,7% | 46 33,1% | 35 25,2% |
| Estàndard · negres | 133 | 49 36,8% | 48 36,1% | 36 27,1% |
| Ràpid | 90 | 39 43,3% | 8 8,9% | 43 47,8% |
| Ràpid · blanques | 47 | 22 46,8% | 6 12,8% | 19 40,4% |
| Ràpid · negres | 43 | 17 39,5% | 2 4,7% | 24 55,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 353Victòries · 142Taules · 101Derrotes · 110Estàndard · 272Ràpid · 81Blanques · 181Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 353 | 142 40,2% | 101 28,6% | 110 31,2% |
| Total · blanques | 181 | 76 42,0% | 51 28,2% | 54 29,8% |
| Total · negres | 172 | 66 38,4% | 50 29,1% | 56 32,6% |
| Estàndard | 272 | 107 39,3% | 94 34,6% | 71 26,1% |
| Estàndard · blanques | 139 | 58 41,7% | 46 33,1% | 35 25,2% |
| Estàndard · negres | 133 | 49 36,8% | 48 36,1% | 36 27,1% |
| Ràpid | 81 | 35 43,2% | 7 8,6% | 39 48,2% |
| Ràpid · blanques | 42 | 18 42,9% | 5 11,9% | 19 45,2% |
| Ràpid · negres | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 353Victòries · 142Taules · 101Derrotes · 110Estàndard · 272Ràpid · 81Blanques · 181Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 353 | 142 40,2% | 101 28,6% | 110 31,2% |
| Total · blanques | 181 | 76 42,0% | 51 28,2% | 54 29,8% |
| Total · negres | 172 | 66 38,4% | 50 29,1% | 56 32,6% |
| Estàndard | 272 | 107 39,3% | 94 34,6% | 71 26,1% |
| Estàndard · blanques | 139 | 58 41,7% | 46 33,1% | 35 25,2% |
| Estàndard · negres | 133 | 49 36,8% | 48 36,1% | 36 27,1% |
| Ràpid | 81 | 35 43,2% | 7 8,6% | 39 48,2% |
| Ràpid · blanques | 42 | 18 42,9% | 5 11,9% | 19 45,2% |
| Ràpid · negres | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
