Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 435Victòries · 176Taules · 105Derrotes · 154Estàndard · 306Ràpid · 129Blanques · 225Negres · 210
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 176 40,5% | 105 24,1% | 154 35,4% |
| Total · blanques | 225 | 101 44,9% | 60 26,7% | 64 28,4% |
| Total · negres | 210 | 75 35,7% | 45 21,4% | 90 42,9% |
| Estàndard | 306 | 121 39,5% | 89 29,1% | 96 31,4% |
| Estàndard · blanques | 161 | 67 41,6% | 51 31,7% | 43 26,7% |
| Estàndard · negres | 145 | 54 37,2% | 38 26,2% | 53 36,6% |
| Ràpid | 129 | 55 42,6% | 16 12,4% | 58 45,0% |
| Ràpid · blanques | 64 | 34 53,1% | 9 14,1% | 21 32,8% |
| Ràpid · negres | 65 | 21 32,3% | 7 10,8% | 37 56,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 416Victòries · 169Taules · 101Derrotes · 146Estàndard · 296Ràpid · 120Blanques · 215Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 416 | 169 40,6% | 101 24,3% | 146 35,1% |
| Total · blanques | 215 | 99 46,1% | 58 27,0% | 58 27,0% |
| Total · negres | 201 | 70 34,8% | 43 21,4% | 88 43,8% |
| Estàndard | 296 | 118 39,9% | 85 28,7% | 93 31,4% |
| Estàndard · blanques | 156 | 66 42,3% | 49 31,4% | 41 26,3% |
| Estàndard · negres | 140 | 52 37,1% | 36 25,7% | 52 37,1% |
| Ràpid | 120 | 51 42,5% | 16 13,3% | 53 44,2% |
| Ràpid · blanques | 59 | 33 55,9% | 9 15,3% | 17 28,8% |
| Ràpid · negres | 61 | 18 29,5% | 7 11,5% | 36 59,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 416Victòries · 169Taules · 101Derrotes · 146Estàndard · 296Ràpid · 120Blanques · 215Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 416 | 169 40,6% | 101 24,3% | 146 35,1% |
| Total · blanques | 215 | 99 46,1% | 58 27,0% | 58 27,0% |
| Total · negres | 201 | 70 34,8% | 43 21,4% | 88 43,8% |
| Estàndard | 296 | 118 39,9% | 85 28,7% | 93 31,4% |
| Estàndard · blanques | 156 | 66 42,3% | 49 31,4% | 41 26,3% |
| Estàndard · negres | 140 | 52 37,1% | 36 25,7% | 52 37,1% |
| Ràpid | 120 | 51 42,5% | 16 13,3% | 53 44,2% |
| Ràpid · blanques | 59 | 33 55,9% | 9 15,3% | 17 28,8% |
| Ràpid · negres | 61 | 18 29,5% | 7 11,5% | 36 59,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 407Victòries · 166Taules · 98Derrotes · 143Estàndard · 296Ràpid · 111Blanques · 211Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 407 | 166 40,8% | 98 24,1% | 143 35,1% |
| Total · blanques | 211 | 98 46,5% | 56 26,5% | 57 27,0% |
| Total · negres | 196 | 68 34,7% | 42 21,4% | 86 43,9% |
| Estàndard | 296 | 118 39,9% | 85 28,7% | 93 31,4% |
| Estàndard · blanques | 156 | 66 42,3% | 49 31,4% | 41 26,3% |
| Estàndard · negres | 140 | 52 37,1% | 36 25,7% | 52 37,1% |
| Ràpid | 111 | 48 43,2% | 13 11,7% | 50 45,1% |
| Ràpid · blanques | 55 | 32 58,2% | 7 12,7% | 16 29,1% |
| Ràpid · negres | 56 | 16 28,6% | 6 10,7% | 34 60,7% |
