Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 193Victòries · 100Taules · 39Derrotes · 54Estàndard · 130Ràpid · 63Blanques · 94Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 100 51,8% | 39 20,2% | 54 28,0% |
| Total · blanques | 94 | 53 56,4% | 19 20,2% | 22 23,4% |
| Total · negres | 99 | 47 47,5% | 20 20,2% | 32 32,3% |
| Estàndard | 130 | 61 46,9% | 34 26,2% | 35 26,9% |
| Estàndard · blanques | 64 | 33 51,6% | 18 28,1% | 13 20,3% |
| Estàndard · negres | 66 | 28 42,4% | 16 24,2% | 22 33,3% |
| Ràpid | 63 | 39 61,9% | 5 7,9% | 19 30,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 20 66,7% | 1 3,3% | 9 30,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 189Victòries · 98Taules · 39Derrotes · 52Estàndard · 126Ràpid · 63Blanques · 92Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 189 | 98 51,9% | 39 20,6% | 52 27,5% |
| Total · blanques | 92 | 53 57,6% | 19 20,7% | 20 21,7% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 20 20,6% | 32 33,0% |
| Estàndard | 126 | 59 46,8% | 34 27,0% | 33 26,2% |
| Estàndard · blanques | 62 | 33 53,2% | 18 29,0% | 11 17,7% |
| Estàndard · negres | 64 | 26 40,6% | 16 25,0% | 22 34,4% |
| Ràpid | 63 | 39 61,9% | 5 7,9% | 19 30,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 20 66,7% | 1 3,3% | 9 30,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 189Victòries · 98Taules · 39Derrotes · 52Estàndard · 126Ràpid · 63Blanques · 92Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 189 | 98 51,9% | 39 20,6% | 52 27,5% |
| Total · blanques | 92 | 53 57,6% | 19 20,7% | 20 21,7% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 20 20,6% | 32 33,0% |
| Estàndard | 126 | 59 46,8% | 34 27,0% | 33 26,2% |
| Estàndard · blanques | 62 | 33 53,2% | 18 29,0% | 11 17,7% |
| Estàndard · negres | 64 | 26 40,6% | 16 25,0% | 22 34,4% |
| Ràpid | 63 | 39 61,9% | 5 7,9% | 19 30,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 20 66,7% | 1 3,3% | 9 30,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 189Victòries · 98Taules · 39Derrotes · 52Estàndard · 126Ràpid · 63Blanques · 92Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 189 | 98 51,9% | 39 20,6% | 52 27,5% |
| Total · blanques | 92 | 53 57,6% | 19 20,7% | 20 21,7% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 20 20,6% | 32 33,0% |
| Estàndard | 126 | 59 46,8% | 34 27,0% | 33 26,2% |
| Estàndard · blanques | 62 | 33 53,2% | 18 29,0% | 11 17,7% |
| Estàndard · negres | 64 | 26 40,6% | 16 25,0% | 22 34,4% |
| Ràpid | 63 | 39 61,9% | 5 7,9% | 19 30,2% |
| Ràpid · blanques | 30 | 20 66,7% | 1 3,3% | 9 30,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
