Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 223Victòries · 103Taules · 50Derrotes · 70Estàndard · 98Ràpid · 125Blanques · 108Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 223 | 103 46,2% | 50 22,4% | 70 31,4% |
| Total · blanques | 108 | 49 45,4% | 21 19,4% | 38 35,2% |
| Total · negres | 115 | 54 47,0% | 29 25,2% | 32 27,8% |
| Estàndard | 98 | 40 40,8% | 33 33,7% | 25 25,5% |
| Estàndard · blanques | 45 | 20 44,4% | 14 31,1% | 11 24,4% |
| Estàndard · negres | 53 | 20 37,7% | 19 35,9% | 14 26,4% |
| Ràpid | 125 | 63 50,4% | 17 13,6% | 45 36,0% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 7 11,1% | 27 42,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 10 16,1% | 18 29,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 213Victòries · 98Taules · 47Derrotes · 68Estàndard · 88Ràpid · 125Blanques · 103Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 213 | 98 46,0% | 47 22,1% | 68 31,9% |
| Total · blanques | 103 | 45 43,7% | 21 20,4% | 37 35,9% |
| Total · negres | 110 | 53 48,2% | 26 23,6% | 31 28,2% |
| Estàndard | 88 | 35 39,8% | 30 34,1% | 23 26,1% |
| Estàndard · blanques | 40 | 16 40,0% | 14 35,0% | 10 25,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 16 33,3% | 13 27,1% |
| Ràpid | 125 | 63 50,4% | 17 13,6% | 45 36,0% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 7 11,1% | 27 42,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 10 16,1% | 18 29,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 213Victòries · 98Taules · 47Derrotes · 68Estàndard · 88Ràpid · 125Blanques · 103Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 213 | 98 46,0% | 47 22,1% | 68 31,9% |
| Total · blanques | 103 | 45 43,7% | 21 20,4% | 37 35,9% |
| Total · negres | 110 | 53 48,2% | 26 23,6% | 31 28,2% |
| Estàndard | 88 | 35 39,8% | 30 34,1% | 23 26,1% |
| Estàndard · blanques | 40 | 16 40,0% | 14 35,0% | 10 25,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 16 33,3% | 13 27,1% |
| Ràpid | 125 | 63 50,4% | 17 13,6% | 45 36,0% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 7 11,1% | 27 42,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 10 16,1% | 18 29,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 213Victòries · 98Taules · 47Derrotes · 68Estàndard · 88Ràpid · 125Blanques · 103Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 213 | 98 46,0% | 47 22,1% | 68 31,9% |
| Total · blanques | 103 | 45 43,7% | 21 20,4% | 37 35,9% |
| Total · negres | 110 | 53 48,2% | 26 23,6% | 31 28,2% |
| Estàndard | 88 | 35 39,8% | 30 34,1% | 23 26,1% |
| Estàndard · blanques | 40 | 16 40,0% | 14 35,0% | 10 25,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 16 33,3% | 13 27,1% |
| Ràpid | 125 | 63 50,4% | 17 13,6% | 45 36,0% |
| Ràpid · blanques | 63 | 29 46,0% | 7 11,1% | 27 42,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 10 16,1% | 18 29,0% |
