Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 135Victòries · 29Taules · 7Derrotes · 99Estàndard · 120Ràpid · 15Blanques · 68Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 135 | 29 21,5% | 7 5,2% | 99 73,3% |
| Total · blanques | 68 | 18 26,5% | 2 2,9% | 48 70,6% |
| Total · negres | 67 | 11 16,4% | 5 7,5% | 51 76,1% |
| Estàndard | 120 | 26 21,7% | 7 5,8% | 87 72,5% |
| Estàndard · blanques | 62 | 16 25,8% | 2 3,2% | 44 71,0% |
| Estàndard · negres | 58 | 10 17,2% | 5 8,6% | 43 74,1% |
| Ràpid | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 125Victòries · 25Taules · 7Derrotes · 93Estàndard · 110Ràpid · 15Blanques · 63Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 25 20,0% | 7 5,6% | 93 74,4% |
| Total · blanques | 63 | 16 25,4% | 2 3,2% | 45 71,4% |
| Total · negres | 62 | 9 14,5% | 5 8,1% | 48 77,4% |
| Estàndard | 110 | 22 20,0% | 7 6,4% | 81 73,6% |
| Estàndard · blanques | 57 | 14 24,6% | 2 3,5% | 41 71,9% |
| Estàndard · negres | 53 | 8 15,1% | 5 9,4% | 40 75,5% |
| Ràpid | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 122Victòries · 23Taules · 7Derrotes · 92Estàndard · 107Ràpid · 15Blanques · 60Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 122 | 23 18,9% | 7 5,7% | 92 75,4% |
| Total · blanques | 60 | 14 23,3% | 2 3,3% | 44 73,3% |
| Total · negres | 62 | 9 14,5% | 5 8,1% | 48 77,4% |
| Estàndard | 107 | 20 18,7% | 7 6,5% | 80 74,8% |
| Estàndard · blanques | 54 | 12 22,2% | 2 3,7% | 40 74,1% |
| Estàndard · negres | 53 | 8 15,1% | 5 9,4% | 40 75,5% |
| Ràpid | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 113Victòries · 20Taules · 6Derrotes · 87Estàndard · 98Ràpid · 15Blanques · 55Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 20 17,7% | 6 5,3% | 87 77,0% |
| Total · blanques | 55 | 12 21,8% | 2 3,6% | 41 74,6% |
| Total · negres | 58 | 8 13,8% | 4 6,9% | 46 79,3% |
| Estàndard | 98 | 17 17,4% | 6 6,1% | 75 76,5% |
| Estàndard · blanques | 49 | 10 20,4% | 2 4,1% | 37 75,5% |
| Estàndard · negres | 49 | 7 14,3% | 4 8,2% | 38 77,6% |
| Ràpid | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
