Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 18Victòries · 9Taules · 4Derrotes · 5Estàndard · 18Ràpid · 0Blanques · 9Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Total · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 18Victòries · 9Taules · 4Derrotes · 5Estàndard · 18Ràpid · 0Blanques · 9Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Total · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 15Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 4Estàndard · 15Ràpid · 0Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 3 37,5% | 2 25,0% |
| Total · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Estàndard · blanques | 8 | 3 37,5% | 3 37,5% | 2 25,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 15Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 4Estàndard · 15Ràpid · 0Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 3 37,5% | 2 25,0% |
| Total · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard | 15 | 7 46,7% | 4 26,7% | 4 26,7% |
| Estàndard · blanques | 8 | 3 37,5% | 3 37,5% | 2 25,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
