Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 453Victòries · 191Taules · 134Derrotes · 128Estàndard · 450Ràpid · 3Blanques · 233Negres · 220
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 191 42,2% | 134 29,6% | 128 28,3% |
| Total · blanques | 233 | 103 44,2% | 66 28,3% | 64 27,5% |
| Total · negres | 220 | 88 40,0% | 68 30,9% | 64 29,1% |
| Estàndard | 450 | 188 41,8% | 134 29,8% | 128 28,4% |
| Estàndard · blanques | 231 | 101 43,7% | 66 28,6% | 64 27,7% |
| Estàndard · negres | 219 | 87 39,7% | 68 31,1% | 64 29,2% |
| Ràpid | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 449Victòries · 191Taules · 133Derrotes · 125Estàndard · 446Ràpid · 3Blanques · 231Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 449 | 191 42,5% | 133 29,6% | 125 27,8% |
| Total · blanques | 231 | 103 44,6% | 66 28,6% | 62 26,8% |
| Total · negres | 218 | 88 40,4% | 67 30,7% | 63 28,9% |
| Estàndard | 446 | 188 42,2% | 133 29,8% | 125 28,0% |
| Estàndard · blanques | 229 | 101 44,1% | 66 28,8% | 62 27,1% |
| Estàndard · negres | 217 | 87 40,1% | 67 30,9% | 63 29,0% |
| Ràpid | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 449Victòries · 191Taules · 133Derrotes · 125Estàndard · 446Ràpid · 3Blanques · 231Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 449 | 191 42,5% | 133 29,6% | 125 27,8% |
| Total · blanques | 231 | 103 44,6% | 66 28,6% | 62 26,8% |
| Total · negres | 218 | 88 40,4% | 67 30,7% | 63 28,9% |
| Estàndard | 446 | 188 42,2% | 133 29,8% | 125 28,0% |
| Estàndard · blanques | 229 | 101 44,1% | 66 28,8% | 62 27,1% |
| Estàndard · negres | 217 | 87 40,1% | 67 30,9% | 63 29,0% |
| Ràpid | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 449Victòries · 191Taules · 133Derrotes · 125Estàndard · 446Ràpid · 3Blanques · 231Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 449 | 191 42,5% | 133 29,6% | 125 27,8% |
| Total · blanques | 231 | 103 44,6% | 66 28,6% | 62 26,8% |
| Total · negres | 218 | 88 40,4% | 67 30,7% | 63 28,9% |
| Estàndard | 446 | 188 42,2% | 133 29,8% | 125 28,0% |
| Estàndard · blanques | 229 | 101 44,1% | 66 28,8% | 62 27,1% |
| Estàndard · negres | 217 | 87 40,1% | 67 30,9% | 63 29,0% |
| Ràpid | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
