Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 111Victòries · 49Taules · 13Derrotes · 49Estàndard · 68Ràpid · 43Blanques · 52Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 111 | 49 44,1% | 13 11,7% | 49 44,1% |
| Total · blanques | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Total · negres | 59 | 25 42,4% | 7 11,9% | 27 45,8% |
| Estàndard | 68 | 30 44,1% | 9 13,2% | 29 42,7% |
| Estàndard · blanques | 30 | 13 43,3% | 5 16,7% | 12 40,0% |
| Estàndard · negres | 38 | 17 44,7% | 4 10,5% | 17 44,7% |
| Ràpid | 43 | 19 44,2% | 4 9,3% | 20 46,5% |
| Ràpid · blanques | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 104Victòries · 45Taules · 12Derrotes · 47Estàndard · 61Ràpid · 43Blanques · 49Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 45 43,3% | 12 11,5% | 47 45,2% |
| Total · blanques | 49 | 22 44,9% | 5 10,2% | 22 44,9% |
| Total · negres | 55 | 23 41,8% | 7 12,7% | 25 45,5% |
| Estàndard | 61 | 26 42,6% | 8 13,1% | 27 44,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 4 14,8% | 12 44,4% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 4 11,8% | 15 44,1% |
| Ràpid | 43 | 19 44,2% | 4 9,3% | 20 46,5% |
| Ràpid · blanques | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 104Victòries · 45Taules · 12Derrotes · 47Estàndard · 61Ràpid · 43Blanques · 49Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 45 43,3% | 12 11,5% | 47 45,2% |
| Total · blanques | 49 | 22 44,9% | 5 10,2% | 22 44,9% |
| Total · negres | 55 | 23 41,8% | 7 12,7% | 25 45,5% |
| Estàndard | 61 | 26 42,6% | 8 13,1% | 27 44,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 4 14,8% | 12 44,4% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 4 11,8% | 15 44,1% |
| Ràpid | 43 | 19 44,2% | 4 9,3% | 20 46,5% |
| Ràpid · blanques | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 104Victòries · 45Taules · 12Derrotes · 47Estàndard · 61Ràpid · 43Blanques · 49Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 45 43,3% | 12 11,5% | 47 45,2% |
| Total · blanques | 49 | 22 44,9% | 5 10,2% | 22 44,9% |
| Total · negres | 55 | 23 41,8% | 7 12,7% | 25 45,5% |
| Estàndard | 61 | 26 42,6% | 8 13,1% | 27 44,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 4 14,8% | 12 44,4% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 4 11,8% | 15 44,1% |
| Ràpid | 43 | 19 44,2% | 4 9,3% | 20 46,5% |
| Ràpid · blanques | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
