Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 777Victòries · 288Taules · 123Derrotes · 366Estàndard · 765Ràpid · 12Blanques · 384Negres · 393
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 777 | 288 37,1% | 123 15,8% | 366 47,1% |
| Total · blanques | 384 | 153 39,8% | 55 14,3% | 176 45,8% |
| Total · negres | 393 | 135 34,4% | 68 17,3% | 190 48,4% |
| Estàndard | 765 | 284 37,1% | 123 16,1% | 358 46,8% |
| Estàndard · blanques | 378 | 151 40,0% | 55 14,6% | 172 45,5% |
| Estàndard · negres | 387 | 133 34,4% | 68 17,6% | 186 48,1% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 767Victòries · 283Taules · 120Derrotes · 364Estàndard · 755Ràpid · 12Blanques · 379Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 767 | 283 36,9% | 120 15,7% | 364 47,5% |
| Total · blanques | 379 | 148 39,1% | 55 14,5% | 176 46,4% |
| Total · negres | 388 | 135 34,8% | 65 16,8% | 188 48,5% |
| Estàndard | 755 | 279 37,0% | 120 15,9% | 356 47,2% |
| Estàndard · blanques | 373 | 146 39,1% | 55 14,8% | 172 46,1% |
| Estàndard · negres | 382 | 133 34,8% | 65 17,0% | 184 48,2% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 767Victòries · 283Taules · 120Derrotes · 364Estàndard · 755Ràpid · 12Blanques · 379Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 767 | 283 36,9% | 120 15,7% | 364 47,5% |
| Total · blanques | 379 | 148 39,1% | 55 14,5% | 176 46,4% |
| Total · negres | 388 | 135 34,8% | 65 16,8% | 188 48,5% |
| Estàndard | 755 | 279 37,0% | 120 15,9% | 356 47,2% |
| Estàndard · blanques | 373 | 146 39,1% | 55 14,8% | 172 46,1% |
| Estàndard · negres | 382 | 133 34,8% | 65 17,0% | 184 48,2% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 767Victòries · 283Taules · 120Derrotes · 364Estàndard · 755Ràpid · 12Blanques · 379Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 767 | 283 36,9% | 120 15,7% | 364 47,5% |
| Total · blanques | 379 | 148 39,1% | 55 14,5% | 176 46,4% |
| Total · negres | 388 | 135 34,8% | 65 16,8% | 188 48,5% |
| Estàndard | 755 | 279 37,0% | 120 15,9% | 356 47,2% |
| Estàndard · blanques | 373 | 146 39,1% | 55 14,8% | 172 46,1% |
| Estàndard · negres | 382 | 133 34,8% | 65 17,0% | 184 48,2% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
