Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 734Victòries · 403Taules · 67Derrotes · 264Estàndard · 316Ràpid · 418Blanques · 368Negres · 366
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 734 | 403 54,9% | 67 9,1% | 264 36,0% |
| Total · blanques | 368 | 212 57,6% | 33 9,0% | 123 33,4% |
| Total · negres | 366 | 191 52,2% | 34 9,3% | 141 38,5% |
| Estàndard | 316 | 162 51,3% | 44 13,9% | 110 34,8% |
| Estàndard · blanques | 161 | 89 55,3% | 20 12,4% | 52 32,3% |
| Estàndard · negres | 155 | 73 47,1% | 24 15,5% | 58 37,4% |
| Ràpid | 418 | 241 57,7% | 23 5,5% | 154 36,8% |
| Ràpid · blanques | 207 | 123 59,4% | 13 6,3% | 71 34,3% |
| Ràpid · negres | 211 | 118 55,9% | 10 4,7% | 83 39,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 715Victòries · 394Taules · 63Derrotes · 258Estàndard · 306Ràpid · 409Blanques · 359Negres · 356
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 715 | 394 55,1% | 63 8,8% | 258 36,1% |
| Total · blanques | 359 | 208 57,9% | 32 8,9% | 119 33,2% |
| Total · negres | 356 | 186 52,3% | 31 8,7% | 139 39,0% |
| Estàndard | 306 | 158 51,6% | 41 13,4% | 107 35,0% |
| Estàndard · blanques | 156 | 88 56,4% | 19 12,2% | 49 31,4% |
| Estàndard · negres | 150 | 70 46,7% | 22 14,7% | 58 38,7% |
| Ràpid | 409 | 236 57,7% | 22 5,4% | 151 36,9% |
| Ràpid · blanques | 203 | 120 59,1% | 13 6,4% | 70 34,5% |
| Ràpid · negres | 206 | 116 56,3% | 9 4,4% | 81 39,3% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 707Victòries · 392Taules · 60Derrotes · 255Estàndard · 298Ràpid · 409Blanques · 355Negres · 352
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 707 | 392 55,5% | 60 8,5% | 255 36,1% |
| Total · blanques | 355 | 207 58,3% | 31 8,7% | 117 33,0% |
| Total · negres | 352 | 185 52,6% | 29 8,2% | 138 39,2% |
| Estàndard | 298 | 156 52,4% | 38 12,8% | 104 34,9% |
| Estàndard · blanques | 152 | 87 57,2% | 18 11,8% | 47 30,9% |
| Estàndard · negres | 146 | 69 47,3% | 20 13,7% | 57 39,0% |
| Ràpid | 409 | 236 57,7% | 22 5,4% | 151 36,9% |
| Ràpid · blanques | 203 | 120 59,1% | 13 6,4% | 70 34,5% |
| Ràpid · negres | 206 | 116 56,3% | 9 4,4% | 81 39,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 700Victòries · 390Taules · 59Derrotes · 251Estàndard · 291Ràpid · 409Blanques · 351Negres · 349
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 700 | 390 55,7% | 59 8,4% | 251 35,9% |
| Total · blanques | 351 | 206 58,7% | 30 8,6% | 115 32,8% |
| Total · negres | 349 | 184 52,7% | 29 8,3% | 136 39,0% |
| Estàndard | 291 | 154 52,9% | 37 12,7% | 100 34,4% |
| Estàndard · blanques | 148 | 86 58,1% | 17 11,5% | 45 30,4% |
| Estàndard · negres | 143 | 68 47,6% | 20 14,0% | 55 38,5% |
| Ràpid | 409 | 236 57,7% | 22 5,4% | 151 36,9% |
| Ràpid · blanques | 203 | 120 59,1% | 13 6,4% | 70 34,5% |
| Ràpid · negres | 206 | 116 56,3% | 9 4,4% | 81 39,3% |
