Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 876Victòries · 245Taules · 100Derrotes · 531Estàndard · 876Ràpid · 0Blanques · 432Negres · 444
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 876 | 245 28,0% | 100 11,4% | 531 60,6% |
| Total · blanques | 432 | 122 28,2% | 54 12,5% | 256 59,3% |
| Total · negres | 444 | 123 27,7% | 46 10,4% | 275 61,9% |
| Estàndard | 876 | 245 28,0% | 100 11,4% | 531 60,6% |
| Estàndard · blanques | 432 | 122 28,2% | 54 12,5% | 256 59,3% |
| Estàndard · negres | 444 | 123 27,7% | 46 10,4% | 275 61,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 867Victòries · 243Taules · 98Derrotes · 526Estàndard · 867Ràpid · 0Blanques · 427Negres · 440
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Total · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Total · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Estàndard | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Estàndard · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Estàndard · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 867Victòries · 243Taules · 98Derrotes · 526Estàndard · 867Ràpid · 0Blanques · 427Negres · 440
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Total · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Total · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Estàndard | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Estàndard · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Estàndard · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 867Victòries · 243Taules · 98Derrotes · 526Estàndard · 867Ràpid · 0Blanques · 427Negres · 440
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Total · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Total · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Estàndard | 867 | 243 28,0% | 98 11,3% | 526 60,7% |
| Estàndard · blanques | 427 | 121 28,3% | 53 12,4% | 253 59,3% |
| Estàndard · negres | 440 | 122 27,7% | 45 10,2% | 273 62,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
