Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 401Victòries · 201Taules · 49Derrotes · 151Estàndard · 225Ràpid · 176Blanques · 203Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 401 | 201 50,1% | 49 12,2% | 151 37,7% |
| Total · blanques | 203 | 109 53,7% | 21 10,3% | 73 36,0% |
| Total · negres | 198 | 92 46,5% | 28 14,1% | 78 39,4% |
| Estàndard | 225 | 114 50,7% | 34 15,1% | 77 34,2% |
| Estàndard · blanques | 115 | 66 57,4% | 17 14,8% | 32 27,8% |
| Estàndard · negres | 110 | 48 43,6% | 17 15,5% | 45 40,9% |
| Ràpid | 176 | 87 49,4% | 15 8,5% | 74 42,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 43 48,9% | 4 4,6% | 41 46,6% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 11 12,5% | 33 37,5% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 401Victòries · 201Taules · 49Derrotes · 151Estàndard · 225Ràpid · 176Blanques · 203Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 401 | 201 50,1% | 49 12,2% | 151 37,7% |
| Total · blanques | 203 | 109 53,7% | 21 10,3% | 73 36,0% |
| Total · negres | 198 | 92 46,5% | 28 14,1% | 78 39,4% |
| Estàndard | 225 | 114 50,7% | 34 15,1% | 77 34,2% |
| Estàndard · blanques | 115 | 66 57,4% | 17 14,8% | 32 27,8% |
| Estàndard · negres | 110 | 48 43,6% | 17 15,5% | 45 40,9% |
| Ràpid | 176 | 87 49,4% | 15 8,5% | 74 42,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 43 48,9% | 4 4,6% | 41 46,6% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 11 12,5% | 33 37,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 393Victòries · 198Taules · 47Derrotes · 148Estàndard · 217Ràpid · 176Blanques · 199Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 393 | 198 50,4% | 47 12,0% | 148 37,7% |
| Total · blanques | 199 | 109 54,8% | 19 9,6% | 71 35,7% |
| Total · negres | 194 | 89 45,9% | 28 14,4% | 77 39,7% |
| Estàndard | 217 | 111 51,2% | 32 14,8% | 74 34,1% |
| Estàndard · blanques | 111 | 66 59,5% | 15 13,5% | 30 27,0% |
| Estàndard · negres | 106 | 45 42,5% | 17 16,0% | 44 41,5% |
| Ràpid | 176 | 87 49,4% | 15 8,5% | 74 42,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 43 48,9% | 4 4,6% | 41 46,6% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 11 12,5% | 33 37,5% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 384Victòries · 193Taules · 44Derrotes · 147Estàndard · 208Ràpid · 176Blanques · 194Negres · 190
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 384 | 193 50,3% | 44 11,5% | 147 38,3% |
| Total · blanques | 194 | 105 54,1% | 19 9,8% | 70 36,1% |
| Total · negres | 190 | 88 46,3% | 25 13,2% | 77 40,5% |
| Estàndard | 208 | 106 51,0% | 29 13,9% | 73 35,1% |
| Estàndard · blanques | 106 | 62 58,5% | 15 14,2% | 29 27,4% |
| Estàndard · negres | 102 | 44 43,1% | 14 13,7% | 44 43,1% |
| Ràpid | 176 | 87 49,4% | 15 8,5% | 74 42,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 43 48,9% | 4 4,6% | 41 46,6% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 11 12,5% | 33 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 367Victòries · 182Taules · 42Derrotes · 143Estàndard · 191Ràpid · 176Blanques · 186Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 367 | 182 49,6% | 42 11,4% | 143 39,0% |
| Total · blanques | 186 | 101 54,3% | 17 9,1% | 68 36,6% |
| Total · negres | 181 | 81 44,8% | 25 13,8% | 75 41,4% |
| Estàndard | 191 | 95 49,7% | 27 14,1% | 69 36,1% |
| Estàndard · blanques | 98 | 58 59,2% | 13 13,3% | 27 27,6% |
| Estàndard · negres | 93 | 37 39,8% | 14 15,1% | 42 45,2% |
| Ràpid | 176 | 87 49,4% | 15 8,5% | 74 42,1% |
| Ràpid · blanques | 88 | 43 48,9% | 4 4,6% | 41 46,6% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 11 12,5% | 33 37,5% |
