Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 338Victòries · 130Taules · 21Derrotes · 187Estàndard · 163Ràpid · 175Blanques · 170Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 338 | 130 38,5% | 21 6,2% | 187 55,3% |
| Total · blanques | 170 | 65 38,2% | 11 6,5% | 94 55,3% |
| Total · negres | 168 | 65 38,7% | 10 6,0% | 93 55,4% |
| Estàndard | 163 | 65 39,9% | 14 8,6% | 84 51,5% |
| Estàndard · blanques | 82 | 29 35,4% | 6 7,3% | 47 57,3% |
| Estàndard · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
| Ràpid | 175 | 65 37,1% | 7 4,0% | 103 58,9% |
| Ràpid · blanques | 88 | 36 40,9% | 5 5,7% | 47 53,4% |
| Ràpid · negres | 87 | 29 33,3% | 2 2,3% | 56 64,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 314Victòries · 121Taules · 18Derrotes · 175Estàndard · 153Ràpid · 161Blanques · 157Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 314 | 121 38,5% | 18 5,7% | 175 55,7% |
| Total · blanques | 157 | 60 38,2% | 8 5,1% | 89 56,7% |
| Total · negres | 157 | 61 38,9% | 10 6,4% | 86 54,8% |
| Estàndard | 153 | 61 39,9% | 13 8,5% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 77 | 26 33,8% | 5 6,5% | 46 59,7% |
| Estàndard · negres | 76 | 35 46,1% | 8 10,5% | 33 43,4% |
| Ràpid | 161 | 60 37,3% | 5 3,1% | 96 59,6% |
| Ràpid · blanques | 80 | 34 42,5% | 3 3,8% | 43 53,8% |
| Ràpid · negres | 81 | 26 32,1% | 2 2,5% | 53 65,4% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 314Victòries · 121Taules · 18Derrotes · 175Estàndard · 153Ràpid · 161Blanques · 157Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 314 | 121 38,5% | 18 5,7% | 175 55,7% |
| Total · blanques | 157 | 60 38,2% | 8 5,1% | 89 56,7% |
| Total · negres | 157 | 61 38,9% | 10 6,4% | 86 54,8% |
| Estàndard | 153 | 61 39,9% | 13 8,5% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 77 | 26 33,8% | 5 6,5% | 46 59,7% |
| Estàndard · negres | 76 | 35 46,1% | 8 10,5% | 33 43,4% |
| Ràpid | 161 | 60 37,3% | 5 3,1% | 96 59,6% |
| Ràpid · blanques | 80 | 34 42,5% | 3 3,8% | 43 53,8% |
| Ràpid · negres | 81 | 26 32,1% | 2 2,5% | 53 65,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 306Victòries · 118Taules · 18Derrotes · 170Estàndard · 153Ràpid · 153Blanques · 153Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 306 | 118 38,6% | 18 5,9% | 170 55,6% |
| Total · blanques | 153 | 58 37,9% | 8 5,2% | 87 56,9% |
| Total · negres | 153 | 60 39,2% | 10 6,5% | 83 54,3% |
| Estàndard | 153 | 61 39,9% | 13 8,5% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 77 | 26 33,8% | 5 6,5% | 46 59,7% |
| Estàndard · negres | 76 | 35 46,1% | 8 10,5% | 33 43,4% |
| Ràpid | 153 | 57 37,3% | 5 3,3% | 91 59,5% |
| Ràpid · blanques | 76 | 32 42,1% | 3 4,0% | 41 54,0% |
| Ràpid · negres | 77 | 25 32,5% | 2 2,6% | 50 64,9% |
