Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 520Victòries · 213Taules · 38Derrotes · 269Estàndard · 232Ràpid · 288Blanques · 262Negres · 258
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 213 41,0% | 38 7,3% | 269 51,7% |
| Total · blanques | 262 | 107 40,8% | 16 6,1% | 139 53,1% |
| Total · negres | 258 | 106 41,1% | 22 8,5% | 130 50,4% |
| Estàndard | 232 | 111 47,8% | 25 10,8% | 96 41,4% |
| Estàndard · blanques | 115 | 59 51,3% | 10 8,7% | 46 40,0% |
| Estàndard · negres | 117 | 52 44,4% | 15 12,8% | 50 42,7% |
| Ràpid | 288 | 102 35,4% | 13 4,5% | 173 60,1% |
| Ràpid · blanques | 147 | 48 32,7% | 6 4,1% | 93 63,3% |
| Ràpid · negres | 141 | 54 38,3% | 7 5,0% | 80 56,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 495Victòries · 202Taules · 36Derrotes · 257Estàndard · 222Ràpid · 273Blanques · 250Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 202 40,8% | 36 7,3% | 257 51,9% |
| Total · blanques | 250 | 103 41,2% | 14 5,6% | 133 53,2% |
| Total · negres | 245 | 99 40,4% | 22 9,0% | 124 50,6% |
| Estàndard | 222 | 108 48,7% | 24 10,8% | 90 40,5% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 9 8,2% | 43 39,1% |
| Estàndard · negres | 112 | 50 44,6% | 15 13,4% | 47 42,0% |
| Ràpid | 273 | 94 34,4% | 12 4,4% | 167 61,2% |
| Ràpid · blanques | 140 | 45 32,1% | 5 3,6% | 90 64,3% |
| Ràpid · negres | 133 | 49 36,8% | 7 5,3% | 77 57,9% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 495Victòries · 202Taules · 36Derrotes · 257Estàndard · 222Ràpid · 273Blanques · 250Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 202 40,8% | 36 7,3% | 257 51,9% |
| Total · blanques | 250 | 103 41,2% | 14 5,6% | 133 53,2% |
| Total · negres | 245 | 99 40,4% | 22 9,0% | 124 50,6% |
| Estàndard | 222 | 108 48,7% | 24 10,8% | 90 40,5% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 9 8,2% | 43 39,1% |
| Estàndard · negres | 112 | 50 44,6% | 15 13,4% | 47 42,0% |
| Ràpid | 273 | 94 34,4% | 12 4,4% | 167 61,2% |
| Ràpid · blanques | 140 | 45 32,1% | 5 3,6% | 90 64,3% |
| Ràpid · negres | 133 | 49 36,8% | 7 5,3% | 77 57,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 487Victòries · 198Taules · 35Derrotes · 254Estàndard · 222Ràpid · 265Blanques · 246Negres · 241
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 487 | 198 40,7% | 35 7,2% | 254 52,2% |
| Total · blanques | 246 | 101 41,1% | 14 5,7% | 131 53,3% |
| Total · negres | 241 | 97 40,3% | 21 8,7% | 123 51,0% |
| Estàndard | 222 | 108 48,7% | 24 10,8% | 90 40,5% |
| Estàndard · blanques | 110 | 58 52,7% | 9 8,2% | 43 39,1% |
| Estàndard · negres | 112 | 50 44,6% | 15 13,4% | 47 42,0% |
| Ràpid | 265 | 90 34,0% | 11 4,2% | 164 61,9% |
| Ràpid · blanques | 136 | 43 31,6% | 5 3,7% | 88 64,7% |
| Ràpid · negres | 129 | 47 36,4% | 6 4,7% | 76 58,9% |
