Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 19Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 6Estàndard · 7Ràpid · 12Blanques · 10Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 10 52,6% | 3 15,8% | 6 31,6% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 2 20,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Estàndard | 7 | 5 71,4% | 1 14,3% | 1 14,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 2 16,7% | 5 41,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 14Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 4Estàndard · 7Ràpid · 7Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 8 57,1% | 2 14,3% | 4 28,6% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Total · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard | 7 | 5 71,4% | 1 14,3% | 1 14,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 14Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 4Estàndard · 7Ràpid · 7Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 8 57,1% | 2 14,3% | 4 28,6% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Total · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard | 7 | 5 71,4% | 1 14,3% | 1 14,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 14Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 4Estàndard · 7Ràpid · 7Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 8 57,1% | 2 14,3% | 4 28,6% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Total · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard | 7 | 5 71,4% | 1 14,3% | 1 14,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
