Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 148Victòries · 28Taules · 4Derrotes · 116Estàndard · 48Ràpid · 100Blanques · 69Negres · 79
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 148 | 28 18,9% | 4 2,7% | 116 78,4% |
| Total · blanques | 69 | 17 24,6% | 2 2,9% | 50 72,5% |
| Total · negres | 79 | 11 13,9% | 2 2,5% | 66 83,5% |
| Estàndard | 48 | 11 22,9% | 3 6,3% | 34 70,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 2 7,1% | 20 71,4% |
| Ràpid | 100 | 17 17,0% | 1 1,0% | 82 82,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 12 24,5% | 1 2,0% | 36 73,5% |
| Ràpid · negres | 51 | 5 9,8% | 0 0,0% | 46 90,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 134Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 107Estàndard · 48Ràpid · 86Blanques · 62Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 134 | 23 17,2% | 4 3,0% | 107 79,9% |
| Total · blanques | 62 | 13 21,0% | 2 3,2% | 47 75,8% |
| Total · negres | 72 | 10 13,9% | 2 2,8% | 60 83,3% |
| Estàndard | 48 | 11 22,9% | 3 6,3% | 34 70,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 2 7,1% | 20 71,4% |
| Ràpid | 86 | 12 14,0% | 1 1,2% | 73 84,9% |
| Ràpid · blanques | 42 | 8 19,1% | 1 2,4% | 33 78,6% |
| Ràpid · negres | 44 | 4 9,1% | 0 0,0% | 40 90,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 126Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 99Estàndard · 48Ràpid · 78Blanques · 58Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 23 18,3% | 4 3,2% | 99 78,6% |
| Total · blanques | 58 | 13 22,4% | 2 3,5% | 43 74,1% |
| Total · negres | 68 | 10 14,7% | 2 2,9% | 56 82,4% |
| Estàndard | 48 | 11 22,9% | 3 6,3% | 34 70,8% |
| Estàndard · blanques | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 2 7,1% | 20 71,4% |
| Ràpid | 78 | 12 15,4% | 1 1,3% | 65 83,3% |
| Ràpid · blanques | 38 | 8 21,1% | 1 2,6% | 29 76,3% |
| Ràpid · negres | 40 | 4 10,0% | 0 0,0% | 36 90,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 117Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 92Estàndard · 39Ràpid · 78Blanques · 53Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 117 | 21 18,0% | 4 3,4% | 92 78,6% |
| Total · blanques | 53 | 11 20,8% | 2 3,8% | 40 75,5% |
| Total · negres | 64 | 10 15,6% | 2 3,1% | 52 81,3% |
| Estàndard | 39 | 9 23,1% | 3 7,7% | 27 69,2% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 2 8,3% | 16 66,7% |
| Ràpid | 78 | 12 15,4% | 1 1,3% | 65 83,3% |
| Ràpid · blanques | 38 | 8 21,1% | 1 2,6% | 29 76,3% |
| Ràpid · negres | 40 | 4 10,0% | 0 0,0% | 36 90,0% |
