Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 68Victòries · 17Taules · 8Derrotes · 43Estàndard · 43Ràpid · 25Blanques · 32Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 17 25,0% | 8 11,8% | 43 63,2% |
| Total · blanques | 32 | 7 21,9% | 3 9,4% | 22 68,8% |
| Total · negres | 36 | 10 27,8% | 5 13,9% | 21 58,3% |
| Estàndard | 43 | 10 23,3% | 8 18,6% | 25 58,1% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 5 20,8% | 13 54,2% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 0 0,0% | 18 72,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 59Victòries · 14Taules · 8Derrotes · 37Estàndard · 43Ràpid · 16Blanques · 27Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 14 23,7% | 8 13,6% | 37 62,7% |
| Total · blanques | 27 | 6 22,2% | 3 11,1% | 18 66,7% |
| Total · negres | 32 | 8 25,0% | 5 15,6% | 19 59,4% |
| Estàndard | 43 | 10 23,3% | 8 18,6% | 25 58,1% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 5 20,8% | 13 54,2% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 0 0,0% | 12 75,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 50Victòries · 12Taules · 8Derrotes · 30Estàndard · 43Ràpid · 7Blanques · 23Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 12 24,0% | 8 16,0% | 30 60,0% |
| Total · blanques | 23 | 5 21,7% | 3 13,0% | 15 65,2% |
| Total · negres | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard | 43 | 10 23,3% | 8 18,6% | 25 58,1% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 5 20,8% | 13 54,2% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 50Victòries · 12Taules · 8Derrotes · 30Estàndard · 43Ràpid · 7Blanques · 23Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 12 24,0% | 8 16,0% | 30 60,0% |
| Total · blanques | 23 | 5 21,7% | 3 13,0% | 15 65,2% |
| Total · negres | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard | 43 | 10 23,3% | 8 18,6% | 25 58,1% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 5 20,8% | 13 54,2% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
