Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 58Victòries · 15Taules · 4Derrotes · 39Estàndard · 41Ràpid · 17Blanques · 30Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 15 25,9% | 4 6,9% | 39 67,2% |
| Total · blanques | 30 | 8 26,7% | 2 6,7% | 20 66,7% |
| Total · negres | 28 | 7 25,0% | 2 7,1% | 19 67,9% |
| Estàndard | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Estàndard · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 50Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 33Estàndard · 41Ràpid · 9Blanques · 26Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 13 26,0% | 4 8,0% | 33 66,0% |
| Total · blanques | 26 | 6 23,1% | 2 7,7% | 18 69,2% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Estàndard | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Estàndard · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 41Victòries · 11Taules · 4Derrotes · 26Estàndard · 41Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Total · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Total · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Estàndard | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Estàndard · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 41Victòries · 11Taules · 4Derrotes · 26Estàndard · 41Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Total · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Total · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Estàndard | 41 | 11 26,8% | 4 9,8% | 26 63,4% |
| Estàndard · blanques | 22 | 5 22,7% | 2 9,1% | 15 68,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
