Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 406Victòries · 184Taules · 60Derrotes · 162Estàndard · 225Ràpid · 181Blanques · 199Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 184 45,3% | 60 14,8% | 162 39,9% |
| Total · blanques | 199 | 96 48,2% | 31 15,6% | 72 36,2% |
| Total · negres | 207 | 88 42,5% | 29 14,0% | 90 43,5% |
| Estàndard | 225 | 106 47,1% | 41 18,2% | 78 34,7% |
| Estàndard · blanques | 110 | 53 48,2% | 22 20,0% | 35 31,8% |
| Estàndard · negres | 115 | 53 46,1% | 19 16,5% | 43 37,4% |
| Ràpid | 181 | 78 43,1% | 19 10,5% | 84 46,4% |
| Ràpid · blanques | 89 | 43 48,3% | 9 10,1% | 37 41,6% |
| Ràpid · negres | 92 | 35 38,0% | 10 10,9% | 47 51,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 388Victòries · 179Taules · 57Derrotes · 152Estàndard · 216Ràpid · 172Blanques · 191Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 388 | 179 46,1% | 57 14,7% | 152 39,2% |
| Total · blanques | 191 | 92 48,2% | 30 15,7% | 69 36,1% |
| Total · negres | 197 | 87 44,2% | 27 13,7% | 83 42,1% |
| Estàndard | 216 | 105 48,6% | 39 18,1% | 72 33,3% |
| Estàndard · blanques | 106 | 52 49,1% | 21 19,8% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 110 | 53 48,2% | 18 16,4% | 39 35,5% |
| Ràpid | 172 | 74 43,0% | 18 10,5% | 80 46,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 40 47,1% | 9 10,6% | 36 42,4% |
| Ràpid · negres | 87 | 34 39,1% | 9 10,3% | 44 50,6% |
Captura 2026-08-01
+6 partides des de 2026-07-01
Partides · 388Victòries · 179Taules · 57Derrotes · 152Estàndard · 216Ràpid · 172Blanques · 191Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 388 | 179 46,1% | 57 14,7% | 152 39,2% |
| Total · blanques | 191 | 92 48,2% | 30 15,7% | 69 36,1% |
| Total · negres | 197 | 87 44,2% | 27 13,7% | 83 42,1% |
| Estàndard | 216 | 105 48,6% | 39 18,1% | 72 33,3% |
| Estàndard · blanques | 106 | 52 49,1% | 21 19,8% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 110 | 53 48,2% | 18 16,4% | 39 35,5% |
| Ràpid | 172 | 74 43,0% | 18 10,5% | 80 46,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 40 47,1% | 9 10,6% | 36 42,4% |
| Ràpid · negres | 87 | 34 39,1% | 9 10,3% | 44 50,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 382Victòries · 175Taules · 56Derrotes · 151Estàndard · 210Ràpid · 172Blanques · 188Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 175 45,8% | 56 14,7% | 151 39,5% |
| Total · blanques | 188 | 90 47,9% | 29 15,4% | 69 36,7% |
| Total · negres | 194 | 85 43,8% | 27 13,9% | 82 42,3% |
| Estàndard | 210 | 101 48,1% | 38 18,1% | 71 33,8% |
| Estàndard · blanques | 103 | 50 48,5% | 20 19,4% | 33 32,0% |
| Estàndard · negres | 107 | 51 47,7% | 18 16,8% | 38 35,5% |
| Ràpid | 172 | 74 43,0% | 18 10,5% | 80 46,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 40 47,1% | 9 10,6% | 36 42,4% |
| Ràpid · negres | 87 | 34 39,1% | 9 10,3% | 44 50,6% |
