Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 495Victòries · 185Taules · 40Derrotes · 270Estàndard · 169Ràpid · 326Blanques · 250Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 185 37,4% | 40 8,1% | 270 54,6% |
| Total · blanques | 250 | 106 42,4% | 13 5,2% | 131 52,4% |
| Total · negres | 245 | 79 32,2% | 27 11,0% | 139 56,7% |
| Estàndard | 169 | 76 45,0% | 18 10,7% | 75 44,4% |
| Estàndard · blanques | 83 | 47 56,6% | 2 2,4% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 29 33,7% | 16 18,6% | 41 47,7% |
| Ràpid | 326 | 109 33,4% | 22 6,8% | 195 59,8% |
| Ràpid · blanques | 167 | 59 35,3% | 11 6,6% | 97 58,1% |
| Ràpid · negres | 159 | 50 31,5% | 11 6,9% | 98 61,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 486Victòries · 181Taules · 40Derrotes · 265Estàndard · 169Ràpid · 317Blanques · 246Negres · 240
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 486 | 181 37,2% | 40 8,2% | 265 54,5% |
| Total · blanques | 246 | 103 41,9% | 13 5,3% | 130 52,9% |
| Total · negres | 240 | 78 32,5% | 27 11,3% | 135 56,3% |
| Estàndard | 169 | 76 45,0% | 18 10,7% | 75 44,4% |
| Estàndard · blanques | 83 | 47 56,6% | 2 2,4% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 29 33,7% | 16 18,6% | 41 47,7% |
| Ràpid | 317 | 105 33,1% | 22 6,9% | 190 59,9% |
| Ràpid · blanques | 163 | 56 34,4% | 11 6,8% | 96 58,9% |
| Ràpid · negres | 154 | 49 31,8% | 11 7,1% | 94 61,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 486Victòries · 181Taules · 40Derrotes · 265Estàndard · 169Ràpid · 317Blanques · 246Negres · 240
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 486 | 181 37,2% | 40 8,2% | 265 54,5% |
| Total · blanques | 246 | 103 41,9% | 13 5,3% | 130 52,9% |
| Total · negres | 240 | 78 32,5% | 27 11,3% | 135 56,3% |
| Estàndard | 169 | 76 45,0% | 18 10,7% | 75 44,4% |
| Estàndard · blanques | 83 | 47 56,6% | 2 2,4% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 29 33,7% | 16 18,6% | 41 47,7% |
| Ràpid | 317 | 105 33,1% | 22 6,9% | 190 59,9% |
| Ràpid · blanques | 163 | 56 34,4% | 11 6,8% | 96 58,9% |
| Ràpid · negres | 154 | 49 31,8% | 11 7,1% | 94 61,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 477Victòries · 178Taules · 38Derrotes · 261Estàndard · 169Ràpid · 308Blanques · 242Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 477 | 178 37,3% | 38 8,0% | 261 54,7% |
| Total · blanques | 242 | 101 41,7% | 12 5,0% | 129 53,3% |
| Total · negres | 235 | 77 32,8% | 26 11,1% | 132 56,2% |
| Estàndard | 169 | 76 45,0% | 18 10,7% | 75 44,4% |
| Estàndard · blanques | 83 | 47 56,6% | 2 2,4% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 86 | 29 33,7% | 16 18,6% | 41 47,7% |
| Ràpid | 308 | 102 33,1% | 20 6,5% | 186 60,4% |
| Ràpid · blanques | 159 | 54 34,0% | 10 6,3% | 95 59,8% |
| Ràpid · negres | 149 | 48 32,2% | 10 6,7% | 91 61,1% |
