Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 619Victòries · 266Taules · 78Derrotes · 275Estàndard · 257Ràpid · 362Blanques · 306Negres · 313
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 619 | 266 43,0% | 78 12,6% | 275 44,4% |
| Total · blanques | 306 | 134 43,8% | 37 12,1% | 135 44,1% |
| Total · negres | 313 | 132 42,2% | 41 13,1% | 140 44,7% |
| Estàndard | 257 | 108 42,0% | 49 19,1% | 100 38,9% |
| Estàndard · blanques | 130 | 61 46,9% | 24 18,5% | 45 34,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 47 37,0% | 25 19,7% | 55 43,3% |
| Ràpid | 362 | 158 43,7% | 29 8,0% | 175 48,3% |
| Ràpid · blanques | 176 | 73 41,5% | 13 7,4% | 90 51,1% |
| Ràpid · negres | 186 | 85 45,7% | 16 8,6% | 85 45,7% |
Captura 2026-09-01
+28 partides des de 2026-08-01
Partides · 594Victòries · 250Taules · 75Derrotes · 269Estàndard · 257Ràpid · 337Blanques · 295Negres · 299
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 594 | 250 42,1% | 75 12,6% | 269 45,3% |
| Total · blanques | 295 | 128 43,4% | 35 11,9% | 132 44,8% |
| Total · negres | 299 | 122 40,8% | 40 13,4% | 137 45,8% |
| Estàndard | 257 | 108 42,0% | 49 19,1% | 100 38,9% |
| Estàndard · blanques | 130 | 61 46,9% | 24 18,5% | 45 34,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 47 37,0% | 25 19,7% | 55 43,3% |
| Ràpid | 337 | 142 42,1% | 26 7,7% | 169 50,2% |
| Ràpid · blanques | 165 | 67 40,6% | 11 6,7% | 87 52,7% |
| Ràpid · negres | 172 | 75 43,6% | 15 8,7% | 82 47,7% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 566Victòries · 238Taules · 71Derrotes · 257Estàndard · 248Ràpid · 318Blanques · 282Negres · 284
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 238 42,1% | 71 12,5% | 257 45,4% |
| Total · blanques | 282 | 122 43,3% | 33 11,7% | 127 45,0% |
| Total · negres | 284 | 116 40,9% | 38 13,4% | 130 45,8% |
| Estàndard | 248 | 105 42,3% | 47 19,0% | 96 38,7% |
| Estàndard · blanques | 126 | 60 47,6% | 23 18,3% | 43 34,1% |
| Estàndard · negres | 122 | 45 36,9% | 24 19,7% | 53 43,4% |
| Ràpid | 318 | 133 41,8% | 24 7,6% | 161 50,6% |
| Ràpid · blanques | 156 | 62 39,7% | 10 6,4% | 84 53,9% |
| Ràpid · negres | 162 | 71 43,8% | 14 8,6% | 77 47,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 539Victòries · 225Taules · 65Derrotes · 249Estàndard · 230Ràpid · 309Blanques · 268Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 225 41,7% | 65 12,1% | 249 46,2% |
| Total · blanques | 268 | 112 41,8% | 31 11,6% | 125 46,6% |
| Total · negres | 271 | 113 41,7% | 34 12,6% | 124 45,8% |
| Estàndard | 230 | 97 42,2% | 42 18,3% | 91 39,6% |
| Estàndard · blanques | 117 | 53 45,3% | 21 18,0% | 43 36,8% |
| Estàndard · negres | 113 | 44 38,9% | 21 18,6% | 48 42,5% |
| Ràpid | 309 | 128 41,4% | 23 7,4% | 158 51,1% |
| Ràpid · blanques | 151 | 59 39,1% | 10 6,6% | 82 54,3% |
| Ràpid · negres | 158 | 69 43,7% | 13 8,2% | 76 48,1% |
