Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 961Victòries · 439Taules · 179Derrotes · 343Estàndard · 321Ràpid · 640Blanques · 488Negres · 473
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 961 | 439 45,7% | 179 18,6% | 343 35,7% |
| Total · blanques | 488 | 253 51,8% | 82 16,8% | 153 31,4% |
| Total · negres | 473 | 186 39,3% | 97 20,5% | 190 40,2% |
| Estàndard | 321 | 141 43,9% | 85 26,5% | 95 29,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 81 47,4% | 43 25,2% | 47 27,5% |
| Estàndard · negres | 150 | 60 40,0% | 42 28,0% | 48 32,0% |
| Ràpid | 640 | 298 46,6% | 94 14,7% | 248 38,8% |
| Ràpid · blanques | 317 | 172 54,3% | 39 12,3% | 106 33,4% |
| Ràpid · negres | 323 | 126 39,0% | 55 17,0% | 142 44,0% |
Captura 2026-09-01
+26 partides des de 2026-08-01
Partides · 943Victòries · 425Taules · 179Derrotes · 339Estàndard · 321Ràpid · 622Blanques · 478Negres · 465
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 943 | 425 45,1% | 179 19,0% | 339 36,0% |
| Total · blanques | 478 | 244 51,1% | 82 17,2% | 152 31,8% |
| Total · negres | 465 | 181 38,9% | 97 20,9% | 187 40,2% |
| Estàndard | 321 | 141 43,9% | 85 26,5% | 95 29,6% |
| Estàndard · blanques | 171 | 81 47,4% | 43 25,2% | 47 27,5% |
| Estàndard · negres | 150 | 60 40,0% | 42 28,0% | 48 32,0% |
| Ràpid | 622 | 284 45,7% | 94 15,1% | 244 39,2% |
| Ràpid · blanques | 307 | 163 53,1% | 39 12,7% | 105 34,2% |
| Ràpid · negres | 315 | 121 38,4% | 55 17,5% | 139 44,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 917Victòries · 411Taules · 174Derrotes · 332Estàndard · 312Ràpid · 605Blanques · 465Negres · 452
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 917 | 411 44,8% | 174 19,0% | 332 36,2% |
| Total · blanques | 465 | 237 51,0% | 77 16,6% | 151 32,5% |
| Total · negres | 452 | 174 38,5% | 97 21,5% | 181 40,0% |
| Estàndard | 312 | 137 43,9% | 82 26,3% | 93 29,8% |
| Estàndard · blanques | 166 | 80 48,2% | 40 24,1% | 46 27,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 57 39,0% | 42 28,8% | 47 32,2% |
| Ràpid | 605 | 274 45,3% | 92 15,2% | 239 39,5% |
| Ràpid · blanques | 299 | 157 52,5% | 37 12,4% | 105 35,1% |
| Ràpid · negres | 306 | 117 38,2% | 55 18,0% | 134 43,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 908Victòries · 406Taules · 173Derrotes · 329Estàndard · 312Ràpid · 596Blanques · 461Negres · 447
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 908 | 406 44,7% | 173 19,1% | 329 36,2% |
| Total · blanques | 461 | 234 50,8% | 77 16,7% | 150 32,5% |
| Total · negres | 447 | 172 38,5% | 96 21,5% | 179 40,0% |
| Estàndard | 312 | 137 43,9% | 82 26,3% | 93 29,8% |
| Estàndard · blanques | 166 | 80 48,2% | 40 24,1% | 46 27,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 57 39,0% | 42 28,8% | 47 32,2% |
| Ràpid | 596 | 269 45,1% | 91 15,3% | 236 39,6% |
| Ràpid · blanques | 295 | 154 52,2% | 37 12,5% | 104 35,3% |
| Ràpid · negres | 301 | 115 38,2% | 54 17,9% | 132 43,9% |
