Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 195Victòries · 44Taules · 16Derrotes · 135Estàndard · 60Ràpid · 135Blanques · 99Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 195 | 44 22,6% | 16 8,2% | 135 69,2% |
| Total · blanques | 99 | 23 23,2% | 8 8,1% | 68 68,7% |
| Total · negres | 96 | 21 21,9% | 8 8,3% | 67 69,8% |
| Estàndard | 60 | 13 21,7% | 10 16,7% | 37 61,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Estàndard · negres | 29 | 5 17,2% | 5 17,2% | 19 65,5% |
| Ràpid | 135 | 31 23,0% | 6 4,4% | 98 72,6% |
| Ràpid · blanques | 68 | 15 22,1% | 3 4,4% | 50 73,5% |
| Ràpid · negres | 67 | 16 23,9% | 3 4,5% | 48 71,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 186Victòries · 42Taules · 14Derrotes · 130Estàndard · 60Ràpid · 126Blanques · 94Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 42 22,6% | 14 7,5% | 130 69,9% |
| Total · blanques | 94 | 22 23,4% | 7 7,5% | 65 69,2% |
| Total · negres | 92 | 20 21,7% | 7 7,6% | 65 70,7% |
| Estàndard | 60 | 13 21,7% | 10 16,7% | 37 61,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Estàndard · negres | 29 | 5 17,2% | 5 17,2% | 19 65,5% |
| Ràpid | 126 | 29 23,0% | 4 3,2% | 93 73,8% |
| Ràpid · blanques | 63 | 14 22,2% | 2 3,2% | 47 74,6% |
| Ràpid · negres | 63 | 15 23,8% | 2 3,2% | 46 73,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 186Victòries · 42Taules · 14Derrotes · 130Estàndard · 60Ràpid · 126Blanques · 94Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 42 22,6% | 14 7,5% | 130 69,9% |
| Total · blanques | 94 | 22 23,4% | 7 7,5% | 65 69,2% |
| Total · negres | 92 | 20 21,7% | 7 7,6% | 65 70,7% |
| Estàndard | 60 | 13 21,7% | 10 16,7% | 37 61,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Estàndard · negres | 29 | 5 17,2% | 5 17,2% | 19 65,5% |
| Ràpid | 126 | 29 23,0% | 4 3,2% | 93 73,8% |
| Ràpid · blanques | 63 | 14 22,2% | 2 3,2% | 47 74,6% |
| Ràpid · negres | 63 | 15 23,8% | 2 3,2% | 46 73,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 186Victòries · 42Taules · 14Derrotes · 130Estàndard · 60Ràpid · 126Blanques · 94Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 42 22,6% | 14 7,5% | 130 69,9% |
| Total · blanques | 94 | 22 23,4% | 7 7,5% | 65 69,2% |
| Total · negres | 92 | 20 21,7% | 7 7,6% | 65 70,7% |
| Estàndard | 60 | 13 21,7% | 10 16,7% | 37 61,7% |
| Estàndard · blanques | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Estàndard · negres | 29 | 5 17,2% | 5 17,2% | 19 65,5% |
| Ràpid | 126 | 29 23,0% | 4 3,2% | 93 73,8% |
| Ràpid · blanques | 63 | 14 22,2% | 2 3,2% | 47 74,6% |
| Ràpid · negres | 63 | 15 23,8% | 2 3,2% | 46 73,0% |
