Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 988Victòries · 443Taules · 128Derrotes · 417Estàndard · 470Ràpid · 518Blanques · 506Negres · 482
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 988 | 443 44,8% | 128 13,0% | 417 42,2% |
| Total · blanques | 506 | 247 48,8% | 65 12,9% | 194 38,3% |
| Total · negres | 482 | 196 40,7% | 63 13,1% | 223 46,3% |
| Estàndard | 470 | 212 45,1% | 83 17,7% | 175 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 117 49,0% | 40 16,7% | 82 34,3% |
| Estàndard · negres | 231 | 95 41,1% | 43 18,6% | 93 40,3% |
| Ràpid | 518 | 231 44,6% | 45 8,7% | 242 46,7% |
| Ràpid · blanques | 267 | 130 48,7% | 25 9,4% | 112 42,0% |
| Ràpid · negres | 251 | 101 40,2% | 20 8,0% | 130 51,8% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 964Victòries · 430Taules · 124Derrotes · 410Estàndard · 470Ràpid · 494Blanques · 493Negres · 471
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 964 | 430 44,6% | 124 12,9% | 410 42,5% |
| Total · blanques | 493 | 239 48,5% | 62 12,6% | 192 39,0% |
| Total · negres | 471 | 191 40,6% | 62 13,2% | 218 46,3% |
| Estàndard | 470 | 212 45,1% | 83 17,7% | 175 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 117 49,0% | 40 16,7% | 82 34,3% |
| Estàndard · negres | 231 | 95 41,1% | 43 18,6% | 93 40,3% |
| Ràpid | 494 | 218 44,1% | 41 8,3% | 235 47,6% |
| Ràpid · blanques | 254 | 122 48,0% | 22 8,7% | 110 43,3% |
| Ràpid · negres | 240 | 96 40,0% | 19 7,9% | 125 52,1% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 937Victòries · 419Taules · 120Derrotes · 398Estàndard · 462Ràpid · 475Blanques · 479Negres · 458
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 937 | 419 44,7% | 120 12,8% | 398 42,5% |
| Total · blanques | 479 | 233 48,6% | 59 12,3% | 187 39,0% |
| Total · negres | 458 | 186 40,6% | 61 13,3% | 211 46,1% |
| Estàndard | 462 | 211 45,7% | 80 17,3% | 171 37,0% |
| Estàndard · blanques | 235 | 116 49,4% | 38 16,2% | 81 34,5% |
| Estàndard · negres | 227 | 95 41,9% | 42 18,5% | 90 39,7% |
| Ràpid | 475 | 208 43,8% | 40 8,4% | 227 47,8% |
| Ràpid · blanques | 244 | 117 48,0% | 21 8,6% | 106 43,4% |
| Ràpid · negres | 231 | 91 39,4% | 19 8,2% | 121 52,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 910Victòries · 408Taules · 114Derrotes · 388Estàndard · 444Ràpid · 466Blanques · 467Negres · 443
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 910 | 408 44,8% | 114 12,5% | 388 42,6% |
| Total · blanques | 467 | 226 48,4% | 58 12,4% | 183 39,2% |
| Total · negres | 443 | 182 41,1% | 56 12,6% | 205 46,3% |
| Estàndard | 444 | 204 46,0% | 74 16,7% | 166 37,4% |
| Estàndard · blanques | 227 | 112 49,3% | 37 16,3% | 78 34,4% |
| Estàndard · negres | 217 | 92 42,4% | 37 17,1% | 88 40,6% |
| Ràpid | 466 | 204 43,8% | 40 8,6% | 222 47,6% |
| Ràpid · blanques | 240 | 114 47,5% | 21 8,8% | 105 43,8% |
| Ràpid · negres | 226 | 90 39,8% | 19 8,4% | 117 51,8% |
