Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1607Victòries · 917Taules · 281Derrotes · 409Estàndard · 604Ràpid · 1003Blanques · 798Negres · 809
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1607 | 917 57,1% | 281 17,5% | 409 25,5% |
| Total · blanques | 798 | 485 60,8% | 135 16,9% | 178 22,3% |
| Total · negres | 809 | 432 53,4% | 146 18,1% | 231 28,6% |
| Estàndard | 604 | 342 56,6% | 148 24,5% | 114 18,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 186 61,8% | 65 21,6% | 50 16,6% |
| Estàndard · negres | 303 | 156 51,5% | 83 27,4% | 64 21,1% |
| Ràpid | 1003 | 575 57,3% | 133 13,3% | 295 29,4% |
| Ràpid · blanques | 497 | 299 60,2% | 70 14,1% | 128 25,8% |
| Ràpid · negres | 506 | 276 54,6% | 63 12,5% | 167 33,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1598Victòries · 912Taules · 277Derrotes · 409Estàndard · 604Ràpid · 994Blanques · 793Negres · 805
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1598 | 912 57,1% | 277 17,3% | 409 25,6% |
| Total · blanques | 793 | 482 60,8% | 133 16,8% | 178 22,5% |
| Total · negres | 805 | 430 53,4% | 144 17,9% | 231 28,7% |
| Estàndard | 604 | 342 56,6% | 148 24,5% | 114 18,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 186 61,8% | 65 21,6% | 50 16,6% |
| Estàndard · negres | 303 | 156 51,5% | 83 27,4% | 64 21,1% |
| Ràpid | 994 | 570 57,3% | 129 13,0% | 295 29,7% |
| Ràpid · blanques | 492 | 296 60,2% | 68 13,8% | 128 26,0% |
| Ràpid · negres | 502 | 274 54,6% | 61 12,2% | 167 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1598Victòries · 912Taules · 277Derrotes · 409Estàndard · 604Ràpid · 994Blanques · 793Negres · 805
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1598 | 912 57,1% | 277 17,3% | 409 25,6% |
| Total · blanques | 793 | 482 60,8% | 133 16,8% | 178 22,5% |
| Total · negres | 805 | 430 53,4% | 144 17,9% | 231 28,7% |
| Estàndard | 604 | 342 56,6% | 148 24,5% | 114 18,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 186 61,8% | 65 21,6% | 50 16,6% |
| Estàndard · negres | 303 | 156 51,5% | 83 27,4% | 64 21,1% |
| Ràpid | 994 | 570 57,3% | 129 13,0% | 295 29,7% |
| Ràpid · blanques | 492 | 296 60,2% | 68 13,8% | 128 26,0% |
| Ràpid · negres | 502 | 274 54,6% | 61 12,2% | 167 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1598Victòries · 912Taules · 277Derrotes · 409Estàndard · 604Ràpid · 994Blanques · 793Negres · 805
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1598 | 912 57,1% | 277 17,3% | 409 25,6% |
| Total · blanques | 793 | 482 60,8% | 133 16,8% | 178 22,5% |
| Total · negres | 805 | 430 53,4% | 144 17,9% | 231 28,7% |
| Estàndard | 604 | 342 56,6% | 148 24,5% | 114 18,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 186 61,8% | 65 21,6% | 50 16,6% |
| Estàndard · negres | 303 | 156 51,5% | 83 27,4% | 64 21,1% |
| Ràpid | 994 | 570 57,3% | 129 13,0% | 295 29,7% |
| Ràpid · blanques | 492 | 296 60,2% | 68 13,8% | 128 26,0% |
| Ràpid · negres | 502 | 274 54,6% | 61 12,2% | 167 33,3% |
