Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 643Victòries · 300Taules · 97Derrotes · 246Estàndard · 428Ràpid · 215Blanques · 322Negres · 321
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 300 46,7% | 97 15,1% | 246 38,3% |
| Total · blanques | 322 | 157 48,8% | 53 16,5% | 112 34,8% |
| Total · negres | 321 | 143 44,6% | 44 13,7% | 134 41,7% |
| Estàndard | 428 | 199 46,5% | 78 18,2% | 151 35,3% |
| Estàndard · blanques | 217 | 109 50,2% | 42 19,4% | 66 30,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 90 42,7% | 36 17,1% | 85 40,3% |
| Ràpid | 215 | 101 47,0% | 19 8,8% | 95 44,2% |
| Ràpid · blanques | 105 | 48 45,7% | 11 10,5% | 46 43,8% |
| Ràpid · negres | 110 | 53 48,2% | 8 7,3% | 49 44,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 634Victòries · 296Taules · 96Derrotes · 242Estàndard · 428Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 316
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 296 46,7% | 96 15,1% | 242 38,2% |
| Total · blanques | 318 | 156 49,1% | 52 16,4% | 110 34,6% |
| Total · negres | 316 | 140 44,3% | 44 13,9% | 132 41,8% |
| Estàndard | 428 | 199 46,5% | 78 18,2% | 151 35,3% |
| Estàndard · blanques | 217 | 109 50,2% | 42 19,4% | 66 30,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 90 42,7% | 36 17,1% | 85 40,3% |
| Ràpid | 206 | 97 47,1% | 18 8,7% | 91 44,2% |
| Ràpid · blanques | 101 | 47 46,5% | 10 9,9% | 44 43,6% |
| Ràpid · negres | 105 | 50 47,6% | 8 7,6% | 47 44,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 634Victòries · 296Taules · 96Derrotes · 242Estàndard · 428Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 316
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 296 46,7% | 96 15,1% | 242 38,2% |
| Total · blanques | 318 | 156 49,1% | 52 16,4% | 110 34,6% |
| Total · negres | 316 | 140 44,3% | 44 13,9% | 132 41,8% |
| Estàndard | 428 | 199 46,5% | 78 18,2% | 151 35,3% |
| Estàndard · blanques | 217 | 109 50,2% | 42 19,4% | 66 30,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 90 42,7% | 36 17,1% | 85 40,3% |
| Ràpid | 206 | 97 47,1% | 18 8,7% | 91 44,2% |
| Ràpid · blanques | 101 | 47 46,5% | 10 9,9% | 44 43,6% |
| Ràpid · negres | 105 | 50 47,6% | 8 7,6% | 47 44,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 634Victòries · 296Taules · 96Derrotes · 242Estàndard · 428Ràpid · 206Blanques · 318Negres · 316
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 296 46,7% | 96 15,1% | 242 38,2% |
| Total · blanques | 318 | 156 49,1% | 52 16,4% | 110 34,6% |
| Total · negres | 316 | 140 44,3% | 44 13,9% | 132 41,8% |
| Estàndard | 428 | 199 46,5% | 78 18,2% | 151 35,3% |
| Estàndard · blanques | 217 | 109 50,2% | 42 19,4% | 66 30,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 90 42,7% | 36 17,1% | 85 40,3% |
| Ràpid | 206 | 97 47,1% | 18 8,7% | 91 44,2% |
| Ràpid · blanques | 101 | 47 46,5% | 10 9,9% | 44 43,6% |
| Ràpid · negres | 105 | 50 47,6% | 8 7,6% | 47 44,8% |
