Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 545Victòries · 200Taules · 144Derrotes · 201Estàndard · 464Ràpid · 81Blanques · 282Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 545 | 200 36,7% | 144 26,4% | 201 36,9% |
| Total · blanques | 282 | 110 39,0% | 78 27,7% | 94 33,3% |
| Total · negres | 263 | 90 34,2% | 66 25,1% | 107 40,7% |
| Estàndard | 464 | 173 37,3% | 128 27,6% | 163 35,1% |
| Estàndard · blanques | 240 | 94 39,2% | 70 29,2% | 76 31,7% |
| Estàndard · negres | 224 | 79 35,3% | 58 25,9% | 87 38,8% |
| Ràpid | 81 | 27 33,3% | 16 19,8% | 38 46,9% |
| Ràpid · blanques | 42 | 16 38,1% | 8 19,1% | 18 42,9% |
| Ràpid · negres | 39 | 11 28,2% | 8 20,5% | 20 51,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 536Victòries · 197Taules · 143Derrotes · 196Estàndard · 464Ràpid · 72Blanques · 277Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 197 36,8% | 143 26,7% | 196 36,6% |
| Total · blanques | 277 | 108 39,0% | 77 27,8% | 92 33,2% |
| Total · negres | 259 | 89 34,4% | 66 25,5% | 104 40,2% |
| Estàndard | 464 | 173 37,3% | 128 27,6% | 163 35,1% |
| Estàndard · blanques | 240 | 94 39,2% | 70 29,2% | 76 31,7% |
| Estàndard · negres | 224 | 79 35,3% | 58 25,9% | 87 38,8% |
| Ràpid | 72 | 24 33,3% | 15 20,8% | 33 45,8% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 7 18,9% | 16 43,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 10 28,6% | 8 22,9% | 17 48,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 536Victòries · 197Taules · 143Derrotes · 196Estàndard · 464Ràpid · 72Blanques · 277Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 197 36,8% | 143 26,7% | 196 36,6% |
| Total · blanques | 277 | 108 39,0% | 77 27,8% | 92 33,2% |
| Total · negres | 259 | 89 34,4% | 66 25,5% | 104 40,2% |
| Estàndard | 464 | 173 37,3% | 128 27,6% | 163 35,1% |
| Estàndard · blanques | 240 | 94 39,2% | 70 29,2% | 76 31,7% |
| Estàndard · negres | 224 | 79 35,3% | 58 25,9% | 87 38,8% |
| Ràpid | 72 | 24 33,3% | 15 20,8% | 33 45,8% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 7 18,9% | 16 43,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 10 28,6% | 8 22,9% | 17 48,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 536Victòries · 197Taules · 143Derrotes · 196Estàndard · 464Ràpid · 72Blanques · 277Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 197 36,8% | 143 26,7% | 196 36,6% |
| Total · blanques | 277 | 108 39,0% | 77 27,8% | 92 33,2% |
| Total · negres | 259 | 89 34,4% | 66 25,5% | 104 40,2% |
| Estàndard | 464 | 173 37,3% | 128 27,6% | 163 35,1% |
| Estàndard · blanques | 240 | 94 39,2% | 70 29,2% | 76 31,7% |
| Estàndard · negres | 224 | 79 35,3% | 58 25,9% | 87 38,8% |
| Ràpid | 72 | 24 33,3% | 15 20,8% | 33 45,8% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 7 18,9% | 16 43,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 10 28,6% | 8 22,9% | 17 48,6% |
