Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 84Victòries · 21Taules · 17Derrotes · 46Estàndard · 57Ràpid · 27Blanques · 44Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 21 25,0% | 17 20,2% | 46 54,8% |
| Total · blanques | 44 | 9 20,5% | 8 18,2% | 27 61,4% |
| Total · negres | 40 | 12 30,0% | 9 22,5% | 19 47,5% |
| Estàndard | 57 | 12 21,1% | 16 28,1% | 29 50,9% |
| Estàndard · blanques | 30 | 5 16,7% | 8 26,7% | 17 56,7% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 8 29,6% | 12 44,4% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 1 3,7% | 17 63,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 17Taules · 17Derrotes · 41Estàndard · 57Ràpid · 18Blanques · 39Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 17 22,7% | 17 22,7% | 41 54,7% |
| Total · blanques | 39 | 6 15,4% | 8 20,5% | 25 64,1% |
| Total · negres | 36 | 11 30,6% | 9 25,0% | 16 44,4% |
| Estàndard | 57 | 12 21,1% | 16 28,1% | 29 50,9% |
| Estàndard · blanques | 30 | 5 16,7% | 8 26,7% | 17 56,7% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 8 29,6% | 12 44,4% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 75Victòries · 17Taules · 17Derrotes · 41Estàndard · 57Ràpid · 18Blanques · 39Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 17 22,7% | 17 22,7% | 41 54,7% |
| Total · blanques | 39 | 6 15,4% | 8 20,5% | 25 64,1% |
| Total · negres | 36 | 11 30,6% | 9 25,0% | 16 44,4% |
| Estàndard | 57 | 12 21,1% | 16 28,1% | 29 50,9% |
| Estàndard · blanques | 30 | 5 16,7% | 8 26,7% | 17 56,7% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 8 29,6% | 12 44,4% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 75Victòries · 17Taules · 17Derrotes · 41Estàndard · 57Ràpid · 18Blanques · 39Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 17 22,7% | 17 22,7% | 41 54,7% |
| Total · blanques | 39 | 6 15,4% | 8 20,5% | 25 64,1% |
| Total · negres | 36 | 11 30,6% | 9 25,0% | 16 44,4% |
| Estàndard | 57 | 12 21,1% | 16 28,1% | 29 50,9% |
| Estàndard · blanques | 30 | 5 16,7% | 8 26,7% | 17 56,7% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 8 29,6% | 12 44,4% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
