Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 2027Victòries · 1126Taules · 349Derrotes · 552Estàndard · 1325Ràpid · 702Blanques · 1019Negres · 1008
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2027 | 1126 55,6% | 349 17,2% | 552 27,2% |
| Total · blanques | 1019 | 607 59,6% | 172 16,9% | 240 23,6% |
| Total · negres | 1008 | 519 51,5% | 177 17,6% | 312 31,0% |
| Estàndard | 1325 | 704 53,1% | 258 19,5% | 363 27,4% |
| Estàndard · blanques | 670 | 390 58,2% | 127 19,0% | 153 22,8% |
| Estàndard · negres | 655 | 314 47,9% | 131 20,0% | 210 32,1% |
| Ràpid | 702 | 422 60,1% | 91 13,0% | 189 26,9% |
| Ràpid · blanques | 349 | 217 62,2% | 45 12,9% | 87 24,9% |
| Ràpid · negres | 353 | 205 58,1% | 46 13,0% | 102 28,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 2018Victòries · 1125Taules · 346Derrotes · 547Estàndard · 1325Ràpid · 693Blanques · 1015Negres · 1003
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2018 | 1125 55,8% | 346 17,2% | 547 27,1% |
| Total · blanques | 1015 | 606 59,7% | 171 16,9% | 238 23,5% |
| Total · negres | 1003 | 519 51,7% | 175 17,5% | 309 30,8% |
| Estàndard | 1325 | 704 53,1% | 258 19,5% | 363 27,4% |
| Estàndard · blanques | 670 | 390 58,2% | 127 19,0% | 153 22,8% |
| Estàndard · negres | 655 | 314 47,9% | 131 20,0% | 210 32,1% |
| Ràpid | 693 | 421 60,8% | 88 12,7% | 184 26,6% |
| Ràpid · blanques | 345 | 216 62,6% | 44 12,8% | 85 24,6% |
| Ràpid · negres | 348 | 205 58,9% | 44 12,6% | 99 28,5% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 2009Victòries · 1120Taules · 345Derrotes · 544Estàndard · 1316Ràpid · 693Blanques · 1010Negres · 999
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2009 | 1120 55,8% | 345 17,2% | 544 27,1% |
| Total · blanques | 1010 | 603 59,7% | 170 16,8% | 237 23,5% |
| Total · negres | 999 | 517 51,8% | 175 17,5% | 307 30,7% |
| Estàndard | 1316 | 699 53,1% | 257 19,5% | 360 27,4% |
| Estàndard · blanques | 665 | 387 58,2% | 126 19,0% | 152 22,9% |
| Estàndard · negres | 651 | 312 47,9% | 131 20,1% | 208 32,0% |
| Ràpid | 693 | 421 60,8% | 88 12,7% | 184 26,6% |
| Ràpid · blanques | 345 | 216 62,6% | 44 12,8% | 85 24,6% |
| Ràpid · negres | 348 | 205 58,9% | 44 12,6% | 99 28,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1991Victòries · 1112Taules · 341Derrotes · 538Estàndard · 1298Ràpid · 693Blanques · 1001Negres · 990
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1991 | 1112 55,9% | 341 17,1% | 538 27,0% |
| Total · blanques | 1001 | 599 59,8% | 167 16,7% | 235 23,5% |
| Total · negres | 990 | 513 51,8% | 174 17,6% | 303 30,6% |
| Estàndard | 1298 | 691 53,2% | 253 19,5% | 354 27,3% |
| Estàndard · blanques | 656 | 383 58,4% | 123 18,8% | 150 22,9% |
| Estàndard · negres | 642 | 308 48,0% | 130 20,3% | 204 31,8% |
| Ràpid | 693 | 421 60,8% | 88 12,7% | 184 26,6% |
| Ràpid · blanques | 345 | 216 62,6% | 44 12,8% | 85 24,6% |
| Ràpid · negres | 348 | 205 58,9% | 44 12,6% | 99 28,5% |
