Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 149Victòries · 73Taules · 20Derrotes · 56Estàndard · 108Ràpid · 41Blanques · 73Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 73 49,0% | 20 13,4% | 56 37,6% |
| Total · blanques | 73 | 36 49,3% | 8 11,0% | 29 39,7% |
| Total · negres | 76 | 37 48,7% | 12 15,8% | 27 35,5% |
| Estàndard | 108 | 54 50,0% | 17 15,7% | 37 34,3% |
| Estàndard · blanques | 53 | 27 50,9% | 5 9,4% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 55 | 27 49,1% | 12 21,8% | 16 29,1% |
| Ràpid | 41 | 19 46,3% | 3 7,3% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 20 | 9 45,0% | 3 15,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 10 47,6% | 0 0,0% | 11 52,4% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 143Victòries · 70Taules · 19Derrotes · 54Estàndard · 102Ràpid · 41Blanques · 70Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 143 | 70 49,0% | 19 13,3% | 54 37,8% |
| Total · blanques | 70 | 35 50,0% | 8 11,4% | 27 38,6% |
| Total · negres | 73 | 35 48,0% | 11 15,1% | 27 37,0% |
| Estàndard | 102 | 51 50,0% | 16 15,7% | 35 34,3% |
| Estàndard · blanques | 50 | 26 52,0% | 5 10,0% | 19 38,0% |
| Estàndard · negres | 52 | 25 48,1% | 11 21,2% | 16 30,8% |
| Ràpid | 41 | 19 46,3% | 3 7,3% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 20 | 9 45,0% | 3 15,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 10 47,6% | 0 0,0% | 11 52,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 125Victòries · 63Taules · 16Derrotes · 46Estàndard · 93Ràpid · 32Blanques · 61Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 63 50,4% | 16 12,8% | 46 36,8% |
| Total · blanques | 61 | 32 52,5% | 7 11,5% | 22 36,1% |
| Total · negres | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard | 93 | 47 50,5% | 14 15,1% | 32 34,4% |
| Estàndard · blanques | 45 | 24 53,3% | 5 11,1% | 16 35,6% |
| Estàndard · negres | 48 | 23 47,9% | 9 18,8% | 16 33,3% |
| Ràpid | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 2 12,5% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 125Victòries · 63Taules · 16Derrotes · 46Estàndard · 93Ràpid · 32Blanques · 61Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 63 50,4% | 16 12,8% | 46 36,8% |
| Total · blanques | 61 | 32 52,5% | 7 11,5% | 22 36,1% |
| Total · negres | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard | 93 | 47 50,5% | 14 15,1% | 32 34,4% |
| Estàndard · blanques | 45 | 24 53,3% | 5 11,1% | 16 35,6% |
| Estàndard · negres | 48 | 23 47,9% | 9 18,8% | 16 33,3% |
| Ràpid | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 2 12,5% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
