Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 198Victòries · 86Taules · 4Derrotes · 108Estàndard · 145Ràpid · 53Blanques · 97Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 198 | 86 43,4% | 4 2,0% | 108 54,6% |
| Total · blanques | 97 | 40 41,2% | 2 2,1% | 55 56,7% |
| Total · negres | 101 | 46 45,5% | 2 2,0% | 53 52,5% |
| Estàndard | 145 | 60 41,4% | 2 1,4% | 83 57,2% |
| Estàndard · blanques | 69 | 28 40,6% | 2 2,9% | 39 56,5% |
| Estàndard · negres | 76 | 32 42,1% | 0 0,0% | 44 57,9% |
| Ràpid | 53 | 26 49,1% | 2 3,8% | 25 47,2% |
| Ràpid · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Ràpid · negres | 25 | 14 56,0% | 2 8,0% | 9 36,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 184Victòries · 82Taules · 2Derrotes · 100Estàndard · 145Ràpid · 39Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 82 44,6% | 2 1,1% | 100 54,4% |
| Total · blanques | 90 | 37 41,1% | 2 2,2% | 51 56,7% |
| Total · negres | 94 | 45 47,9% | 0 0,0% | 49 52,1% |
| Estàndard | 145 | 60 41,4% | 2 1,4% | 83 57,2% |
| Estàndard · blanques | 69 | 28 40,6% | 2 2,9% | 39 56,5% |
| Estàndard · negres | 76 | 32 42,1% | 0 0,0% | 44 57,9% |
| Ràpid | 39 | 22 56,4% | 0 0,0% | 17 43,6% |
| Ràpid · blanques | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 18 | 13 72,2% | 0 0,0% | 5 27,8% |
Captura 2026-08-01
+6 partides des de 2026-07-01
Partides · 177Victòries · 78Taules · 2Derrotes · 97Estàndard · 145Ràpid · 32Blanques · 87Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 78 44,1% | 2 1,1% | 97 54,8% |
| Total · blanques | 87 | 35 40,2% | 2 2,3% | 50 57,5% |
| Total · negres | 90 | 43 47,8% | 0 0,0% | 47 52,2% |
| Estàndard | 145 | 60 41,4% | 2 1,4% | 83 57,2% |
| Estàndard · blanques | 69 | 28 40,6% | 2 2,9% | 39 56,5% |
| Estàndard · negres | 76 | 32 42,1% | 0 0,0% | 44 57,9% |
| Ràpid | 32 | 18 56,3% | 0 0,0% | 14 43,8% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · negres | 14 | 11 78,6% | 0 0,0% | 3 21,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 171Victòries · 76Taules · 2Derrotes · 93Estàndard · 139Ràpid · 32Blanques · 84Negres · 87
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 171 | 76 44,4% | 2 1,2% | 93 54,4% |
| Total · blanques | 84 | 35 41,7% | 2 2,4% | 47 56,0% |
| Total · negres | 87 | 41 47,1% | 0 0,0% | 46 52,9% |
| Estàndard | 139 | 58 41,7% | 2 1,4% | 79 56,8% |
| Estàndard · blanques | 66 | 28 42,4% | 2 3,0% | 36 54,6% |
| Estàndard · negres | 73 | 30 41,1% | 0 0,0% | 43 58,9% |
| Ràpid | 32 | 18 56,3% | 0 0,0% | 14 43,8% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · negres | 14 | 11 78,6% | 0 0,0% | 3 21,4% |
