Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 397Victòries · 262Taules · 36Derrotes · 99Estàndard · 195Ràpid · 202Blanques · 196Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 262 66,0% | 36 9,1% | 99 24,9% |
| Total · blanques | 196 | 129 65,8% | 17 8,7% | 50 25,5% |
| Total · negres | 201 | 133 66,2% | 19 9,5% | 49 24,4% |
| Estàndard | 195 | 136 69,7% | 24 12,3% | 35 18,0% |
| Estàndard · blanques | 92 | 67 72,8% | 11 12,0% | 14 15,2% |
| Estàndard · negres | 103 | 69 67,0% | 13 12,6% | 21 20,4% |
| Ràpid | 202 | 126 62,4% | 12 5,9% | 64 31,7% |
| Ràpid · blanques | 104 | 62 59,6% | 6 5,8% | 36 34,6% |
| Ràpid · negres | 98 | 64 65,3% | 6 6,1% | 28 28,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 382Victòries · 251Taules · 35Derrotes · 96Estàndard · 195Ràpid · 187Blanques · 188Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 251 65,7% | 35 9,2% | 96 25,1% |
| Total · blanques | 188 | 123 65,4% | 16 8,5% | 49 26,1% |
| Total · negres | 194 | 128 66,0% | 19 9,8% | 47 24,2% |
| Estàndard | 195 | 136 69,7% | 24 12,3% | 35 18,0% |
| Estàndard · blanques | 92 | 67 72,8% | 11 12,0% | 14 15,2% |
| Estàndard · negres | 103 | 69 67,0% | 13 12,6% | 21 20,4% |
| Ràpid | 187 | 115 61,5% | 11 5,9% | 61 32,6% |
| Ràpid · blanques | 96 | 56 58,3% | 5 5,2% | 35 36,5% |
| Ràpid · negres | 91 | 59 64,8% | 6 6,6% | 26 28,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 373Victòries · 246Taules · 33Derrotes · 94Estàndard · 186Ràpid · 187Blanques · 184Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 373 | 246 66,0% | 33 8,9% | 94 25,2% |
| Total · blanques | 184 | 121 65,8% | 15 8,2% | 48 26,1% |
| Total · negres | 189 | 125 66,1% | 18 9,5% | 46 24,3% |
| Estàndard | 186 | 131 70,4% | 22 11,8% | 33 17,7% |
| Estàndard · blanques | 88 | 65 73,9% | 10 11,4% | 13 14,8% |
| Estàndard · negres | 98 | 66 67,4% | 12 12,2% | 20 20,4% |
| Ràpid | 187 | 115 61,5% | 11 5,9% | 61 32,6% |
| Ràpid · blanques | 96 | 56 58,3% | 5 5,2% | 35 36,5% |
| Ràpid · negres | 91 | 59 64,8% | 6 6,6% | 26 28,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 373Victòries · 246Taules · 33Derrotes · 94Estàndard · 186Ràpid · 187Blanques · 184Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 373 | 246 66,0% | 33 8,9% | 94 25,2% |
| Total · blanques | 184 | 121 65,8% | 15 8,2% | 48 26,1% |
| Total · negres | 189 | 125 66,1% | 18 9,5% | 46 24,3% |
| Estàndard | 186 | 131 70,4% | 22 11,8% | 33 17,7% |
| Estàndard · blanques | 88 | 65 73,9% | 10 11,4% | 13 14,8% |
| Estàndard · negres | 98 | 66 67,4% | 12 12,2% | 20 20,4% |
| Ràpid | 187 | 115 61,5% | 11 5,9% | 61 32,6% |
| Ràpid · blanques | 96 | 56 58,3% | 5 5,2% | 35 36,5% |
| Ràpid · negres | 91 | 59 64,8% | 6 6,6% | 26 28,6% |
