Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 161Victòries · 64Taules · 14Derrotes · 83Estàndard · 120Ràpid · 41Blanques · 80Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 64 39,8% | 14 8,7% | 83 51,6% |
| Total · blanques | 80 | 34 42,5% | 5 6,3% | 41 51,3% |
| Total · negres | 81 | 30 37,0% | 9 11,1% | 42 51,9% |
| Estàndard | 120 | 48 40,0% | 12 10,0% | 60 50,0% |
| Estàndard · blanques | 61 | 27 44,3% | 4 6,6% | 30 49,2% |
| Estàndard · negres | 59 | 21 35,6% | 8 13,6% | 30 50,9% |
| Ràpid | 41 | 16 39,0% | 2 4,9% | 23 56,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 161Victòries · 64Taules · 14Derrotes · 83Estàndard · 120Ràpid · 41Blanques · 80Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 64 39,8% | 14 8,7% | 83 51,6% |
| Total · blanques | 80 | 34 42,5% | 5 6,3% | 41 51,3% |
| Total · negres | 81 | 30 37,0% | 9 11,1% | 42 51,9% |
| Estàndard | 120 | 48 40,0% | 12 10,0% | 60 50,0% |
| Estàndard · blanques | 61 | 27 44,3% | 4 6,6% | 30 49,2% |
| Estàndard · negres | 59 | 21 35,6% | 8 13,6% | 30 50,9% |
| Ràpid | 41 | 16 39,0% | 2 4,9% | 23 56,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 155Victòries · 63Taules · 12Derrotes · 80Estàndard · 114Ràpid · 41Blanques · 77Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 63 40,7% | 12 7,7% | 80 51,6% |
| Total · blanques | 77 | 33 42,9% | 4 5,2% | 40 52,0% |
| Total · negres | 78 | 30 38,5% | 8 10,3% | 40 51,3% |
| Estàndard | 114 | 47 41,2% | 10 8,8% | 57 50,0% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 3 5,2% | 29 50,0% |
| Estàndard · negres | 56 | 21 37,5% | 7 12,5% | 28 50,0% |
| Ràpid | 41 | 16 39,0% | 2 4,9% | 23 56,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 155Victòries · 63Taules · 12Derrotes · 80Estàndard · 114Ràpid · 41Blanques · 77Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 63 40,7% | 12 7,7% | 80 51,6% |
| Total · blanques | 77 | 33 42,9% | 4 5,2% | 40 52,0% |
| Total · negres | 78 | 30 38,5% | 8 10,3% | 40 51,3% |
| Estàndard | 114 | 47 41,2% | 10 8,8% | 57 50,0% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 3 5,2% | 29 50,0% |
| Estàndard · negres | 56 | 21 37,5% | 7 12,5% | 28 50,0% |
| Ràpid | 41 | 16 39,0% | 2 4,9% | 23 56,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
