Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 286Victòries · 142Taules · 17Derrotes · 127Estàndard · 202Ràpid · 84Blanques · 143Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 286 | 142 49,7% | 17 5,9% | 127 44,4% |
| Total · blanques | 143 | 73 51,1% | 10 7,0% | 60 42,0% |
| Total · negres | 143 | 69 48,3% | 7 4,9% | 67 46,9% |
| Estàndard | 202 | 106 52,5% | 16 7,9% | 80 39,6% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 9 8,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 54 53,5% | 7 6,9% | 40 39,6% |
| Ràpid | 84 | 36 42,9% | 1 1,2% | 47 56,0% |
| Ràpid · blanques | 42 | 21 50,0% | 1 2,4% | 20 47,6% |
| Ràpid · negres | 42 | 15 35,7% | 0 0,0% | 27 64,3% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 279Victòries · 141Taules · 16Derrotes · 122Estàndard · 202Ràpid · 77Blanques · 139Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 279 | 141 50,5% | 16 5,7% | 122 43,7% |
| Total · blanques | 139 | 72 51,8% | 9 6,5% | 58 41,7% |
| Total · negres | 140 | 69 49,3% | 7 5,0% | 64 45,7% |
| Estàndard | 202 | 106 52,5% | 16 7,9% | 80 39,6% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 9 8,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 54 53,5% | 7 6,9% | 40 39,6% |
| Ràpid | 77 | 35 45,5% | 0 0,0% | 42 54,6% |
| Ràpid · blanques | 38 | 20 52,6% | 0 0,0% | 18 47,4% |
| Ràpid · negres | 39 | 15 38,5% | 0 0,0% | 24 61,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 272Victòries · 139Taules · 16Derrotes · 117Estàndard · 202Ràpid · 70Blanques · 135Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 139 51,1% | 16 5,9% | 117 43,0% |
| Total · blanques | 135 | 70 51,9% | 9 6,7% | 56 41,5% |
| Total · negres | 137 | 69 50,4% | 7 5,1% | 61 44,5% |
| Estàndard | 202 | 106 52,5% | 16 7,9% | 80 39,6% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 9 8,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 54 53,5% | 7 6,9% | 40 39,6% |
| Ràpid | 70 | 33 47,1% | 0 0,0% | 37 52,9% |
| Ràpid · blanques | 34 | 18 52,9% | 0 0,0% | 16 47,1% |
| Ràpid · negres | 36 | 15 41,7% | 0 0,0% | 21 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 272Victòries · 139Taules · 16Derrotes · 117Estàndard · 202Ràpid · 70Blanques · 135Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 139 51,1% | 16 5,9% | 117 43,0% |
| Total · blanques | 135 | 70 51,9% | 9 6,7% | 56 41,5% |
| Total · negres | 137 | 69 50,4% | 7 5,1% | 61 44,5% |
| Estàndard | 202 | 106 52,5% | 16 7,9% | 80 39,6% |
| Estàndard · blanques | 101 | 52 51,5% | 9 8,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 54 53,5% | 7 6,9% | 40 39,6% |
| Ràpid | 70 | 33 47,1% | 0 0,0% | 37 52,9% |
| Ràpid · blanques | 34 | 18 52,9% | 0 0,0% | 16 47,1% |
| Ràpid · negres | 36 | 15 41,7% | 0 0,0% | 21 58,3% |
