Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 218Victòries · 110Taules · 52Derrotes · 56Estàndard · 156Ràpid · 62Blanques · 106Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 218 | 110 50,5% | 52 23,9% | 56 25,7% |
| Total · blanques | 106 | 61 57,6% | 18 17,0% | 27 25,5% |
| Total · negres | 112 | 49 43,8% | 34 30,4% | 29 25,9% |
| Estàndard | 156 | 82 52,6% | 44 28,2% | 30 19,2% |
| Estàndard · blanques | 74 | 48 64,9% | 15 20,3% | 11 14,9% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 29 35,4% | 19 23,2% |
| Ràpid | 62 | 28 45,2% | 8 12,9% | 26 41,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 5 16,7% | 10 33,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 218Victòries · 110Taules · 52Derrotes · 56Estàndard · 156Ràpid · 62Blanques · 106Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 218 | 110 50,5% | 52 23,9% | 56 25,7% |
| Total · blanques | 106 | 61 57,6% | 18 17,0% | 27 25,5% |
| Total · negres | 112 | 49 43,8% | 34 30,4% | 29 25,9% |
| Estàndard | 156 | 82 52,6% | 44 28,2% | 30 19,2% |
| Estàndard · blanques | 74 | 48 64,9% | 15 20,3% | 11 14,9% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 29 35,4% | 19 23,2% |
| Ràpid | 62 | 28 45,2% | 8 12,9% | 26 41,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 5 16,7% | 10 33,3% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 210Victòries · 107Taules · 50Derrotes · 53Estàndard · 148Ràpid · 62Blanques · 102Negres · 108
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 210 | 107 51,0% | 50 23,8% | 53 25,2% |
| Total · blanques | 102 | 59 57,8% | 18 17,7% | 25 24,5% |
| Total · negres | 108 | 48 44,4% | 32 29,6% | 28 25,9% |
| Estàndard | 148 | 79 53,4% | 42 28,4% | 27 18,2% |
| Estàndard · blanques | 70 | 46 65,7% | 15 21,4% | 9 12,9% |
| Estàndard · negres | 78 | 33 42,3% | 27 34,6% | 18 23,1% |
| Ràpid | 62 | 28 45,2% | 8 12,9% | 26 41,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 5 16,7% | 10 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 201Victòries · 103Taules · 49Derrotes · 49Estàndard · 148Ràpid · 53Blanques · 98Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 201 | 103 51,2% | 49 24,4% | 49 24,4% |
| Total · blanques | 98 | 57 58,2% | 18 18,4% | 23 23,5% |
| Total · negres | 103 | 46 44,7% | 31 30,1% | 26 25,2% |
| Estàndard | 148 | 79 53,4% | 42 28,4% | 27 18,2% |
| Estàndard · blanques | 70 | 46 65,7% | 15 21,4% | 9 12,9% |
| Estàndard · negres | 78 | 33 42,3% | 27 34,6% | 18 23,1% |
| Ràpid | 53 | 24 45,3% | 7 13,2% | 22 41,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 3 10,7% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 25 | 13 52,0% | 4 16,0% | 8 32,0% |
