Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 125Victòries · 59Taules · 20Derrotes · 46Estàndard · 91Ràpid · 34Blanques · 60Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 59 47,2% | 20 16,0% | 46 36,8% |
| Total · blanques | 60 | 30 50,0% | 8 13,3% | 22 36,7% |
| Total · negres | 65 | 29 44,6% | 12 18,5% | 24 36,9% |
| Estàndard | 91 | 43 47,3% | 17 18,7% | 31 34,1% |
| Estàndard · blanques | 44 | 21 47,7% | 7 15,9% | 16 36,4% |
| Estàndard · negres | 47 | 22 46,8% | 10 21,3% | 15 31,9% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 3 8,8% | 15 44,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 1 6,3% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 125Victòries · 59Taules · 20Derrotes · 46Estàndard · 91Ràpid · 34Blanques · 60Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 59 47,2% | 20 16,0% | 46 36,8% |
| Total · blanques | 60 | 30 50,0% | 8 13,3% | 22 36,7% |
| Total · negres | 65 | 29 44,6% | 12 18,5% | 24 36,9% |
| Estàndard | 91 | 43 47,3% | 17 18,7% | 31 34,1% |
| Estàndard · blanques | 44 | 21 47,7% | 7 15,9% | 16 36,4% |
| Estàndard · negres | 47 | 22 46,8% | 10 21,3% | 15 31,9% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 3 8,8% | 15 44,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 1 6,3% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 116Victòries · 58Taules · 14Derrotes · 44Estàndard · 82Ràpid · 34Blanques · 56Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 58 50,0% | 14 12,1% | 44 37,9% |
| Total · blanques | 56 | 29 51,8% | 7 12,5% | 20 35,7% |
| Total · negres | 60 | 29 48,3% | 7 11,7% | 24 40,0% |
| Estàndard | 82 | 42 51,2% | 11 13,4% | 29 35,4% |
| Estàndard · blanques | 40 | 20 50,0% | 6 15,0% | 14 35,0% |
| Estàndard · negres | 42 | 22 52,4% | 5 11,9% | 15 35,7% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 3 8,8% | 15 44,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 1 6,3% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 116Victòries · 58Taules · 14Derrotes · 44Estàndard · 82Ràpid · 34Blanques · 56Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 58 50,0% | 14 12,1% | 44 37,9% |
| Total · blanques | 56 | 29 51,8% | 7 12,5% | 20 35,7% |
| Total · negres | 60 | 29 48,3% | 7 11,7% | 24 40,0% |
| Estàndard | 82 | 42 51,2% | 11 13,4% | 29 35,4% |
| Estàndard · blanques | 40 | 20 50,0% | 6 15,0% | 14 35,0% |
| Estàndard · negres | 42 | 22 52,4% | 5 11,9% | 15 35,7% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 3 8,8% | 15 44,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 1 6,3% | 6 37,5% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
