Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 310Victòries · 138Taules · 31Derrotes · 141Estàndard · 235Ràpid · 75Blanques · 153Negres · 157
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 138 44,5% | 31 10,0% | 141 45,5% |
| Total · blanques | 153 | 69 45,1% | 17 11,1% | 67 43,8% |
| Total · negres | 157 | 69 44,0% | 14 8,9% | 74 47,1% |
| Estàndard | 235 | 104 44,3% | 28 11,9% | 103 43,8% |
| Estàndard · blanques | 116 | 53 45,7% | 16 13,8% | 47 40,5% |
| Estàndard · negres | 119 | 51 42,9% | 12 10,1% | 56 47,1% |
| Ràpid | 75 | 34 45,3% | 3 4,0% | 38 50,7% |
| Ràpid · blanques | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 2 5,3% | 18 47,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 303Victòries · 136Taules · 31Derrotes · 136Estàndard · 235Ràpid · 68Blanques · 150Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 303 | 136 44,9% | 31 10,2% | 136 44,9% |
| Total · blanques | 150 | 69 46,0% | 17 11,3% | 64 42,7% |
| Total · negres | 153 | 67 43,8% | 14 9,2% | 72 47,1% |
| Estàndard | 235 | 104 44,3% | 28 11,9% | 103 43,8% |
| Estàndard · blanques | 116 | 53 45,7% | 16 13,8% | 47 40,5% |
| Estàndard · negres | 119 | 51 42,9% | 12 10,1% | 56 47,1% |
| Ràpid | 68 | 32 47,1% | 3 4,4% | 33 48,5% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 295Victòries · 134Taules · 29Derrotes · 132Estàndard · 227Ràpid · 68Blanques · 146Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 134 45,4% | 29 9,8% | 132 44,8% |
| Total · blanques | 146 | 68 46,6% | 16 11,0% | 62 42,5% |
| Total · negres | 149 | 66 44,3% | 13 8,7% | 70 47,0% |
| Estàndard | 227 | 102 44,9% | 26 11,5% | 99 43,6% |
| Estàndard · blanques | 112 | 52 46,4% | 15 13,4% | 45 40,2% |
| Estàndard · negres | 115 | 50 43,5% | 11 9,6% | 54 47,0% |
| Ràpid | 68 | 32 47,1% | 3 4,4% | 33 48,5% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 295Victòries · 134Taules · 29Derrotes · 132Estàndard · 227Ràpid · 68Blanques · 146Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 134 45,4% | 29 9,8% | 132 44,8% |
| Total · blanques | 146 | 68 46,6% | 16 11,0% | 62 42,5% |
| Total · negres | 149 | 66 44,3% | 13 8,7% | 70 47,0% |
| Estàndard | 227 | 102 44,9% | 26 11,5% | 99 43,6% |
| Estàndard · blanques | 112 | 52 46,4% | 15 13,4% | 45 40,2% |
| Estàndard · negres | 115 | 50 43,5% | 11 9,6% | 54 47,0% |
| Ràpid | 68 | 32 47,1% | 3 4,4% | 33 48,5% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
