Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 351Victòries · 142Taules · 10Derrotes · 199Estàndard · 297Ràpid · 54Blanques · 172Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 351 | 142 40,5% | 10 2,9% | 199 56,7% |
| Total · blanques | 172 | 74 43,0% | 5 2,9% | 93 54,1% |
| Total · negres | 179 | 68 38,0% | 5 2,8% | 106 59,2% |
| Estàndard | 297 | 120 40,4% | 10 3,4% | 167 56,2% |
| Estàndard · blanques | 144 | 60 41,7% | 5 3,5% | 79 54,9% |
| Estàndard · negres | 153 | 60 39,2% | 5 3,3% | 88 57,5% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 0 0,0% | 32 59,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 351Victòries · 142Taules · 10Derrotes · 199Estàndard · 297Ràpid · 54Blanques · 172Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 351 | 142 40,5% | 10 2,9% | 199 56,7% |
| Total · blanques | 172 | 74 43,0% | 5 2,9% | 93 54,1% |
| Total · negres | 179 | 68 38,0% | 5 2,8% | 106 59,2% |
| Estàndard | 297 | 120 40,4% | 10 3,4% | 167 56,2% |
| Estàndard · blanques | 144 | 60 41,7% | 5 3,5% | 79 54,9% |
| Estàndard · negres | 153 | 60 39,2% | 5 3,3% | 88 57,5% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 0 0,0% | 32 59,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 342Victòries · 139Taules · 9Derrotes · 194Estàndard · 288Ràpid · 54Blanques · 168Negres · 174
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 139 40,6% | 9 2,6% | 194 56,7% |
| Total · blanques | 168 | 72 42,9% | 4 2,4% | 92 54,8% |
| Total · negres | 174 | 67 38,5% | 5 2,9% | 102 58,6% |
| Estàndard | 288 | 117 40,6% | 9 3,1% | 162 56,3% |
| Estàndard · blanques | 140 | 58 41,4% | 4 2,9% | 78 55,7% |
| Estàndard · negres | 148 | 59 39,9% | 5 3,4% | 84 56,8% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 0 0,0% | 32 59,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 342Victòries · 139Taules · 9Derrotes · 194Estàndard · 288Ràpid · 54Blanques · 168Negres · 174
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 139 40,6% | 9 2,6% | 194 56,7% |
| Total · blanques | 168 | 72 42,9% | 4 2,4% | 92 54,8% |
| Total · negres | 174 | 67 38,5% | 5 2,9% | 102 58,6% |
| Estàndard | 288 | 117 40,6% | 9 3,1% | 162 56,3% |
| Estàndard · blanques | 140 | 58 41,4% | 4 2,9% | 78 55,7% |
| Estàndard · negres | 148 | 59 39,9% | 5 3,4% | 84 56,8% |
| Ràpid | 54 | 22 40,7% | 0 0,0% | 32 59,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
